פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות לרשתות החברתיות ופייסבוק

אנשים רבים רוצים להגיע אל ההמונים שגולשים בפייסבוק ובאינסטגרם כל היום. הם מבינים שהכמויות הבלתי נדלות של אנשים הם בעצם מכרה זהב של לקוחות פוטנציאליים. אבל הם לא תמיד יודעים איך לגשת אליהם. היתרון של האינטרנט הוא שאפשר לנתר אנשים בצורה קלה מאד על פי תחומי עניין בגלל נטיות הגלישה שלהם. זה הפך אפילו לקל יותר באמצעות הפייסבוק – בגלל שאנשים פשוט נותנים הרשאה לאסוף מידע לרוב בלי לקרוא. פיתוח אפליקציות ייעודיות הוא הצעד המתבקש: להציע אפליקציה שמאפשרת עבודה או שימוש בה דרך הפייסבוק, בחינם, על מנת לאסוף עוד ועוד גולשים ובכך להרוויח כסף.

פיתוח אפליקציות

יותר גולשים = יותר הכנסות

חברות פיתוח אפליקציות מציעות את השירות שלהן למשתמשים רבים, שמעוניינים להגדיל את ההכנסה שלהם באמצעות שימוש בפייסבוק. כאמור בפייסבוק יש הרבה מאד אנשים ואם מוצאים אותם על פי תחום העניין שלהם, גם מגיעים למשתמשים שבאמת רוצים את האפליקציה – ולא "מציקים" לסתם אנשים (דבר שגורם לדחייה ושם רע, אבל זה גם לא חוקי בפעמים רבות). למה דווקא פייסבוק?

  • אמנם יש הרבה מאד פיתוח אפליקציות לטאבלט או סלולארי, אבל בפייסבוק נמצאים רוב המשתמשים. פייסבוק גם חוצה טכנולוגיות – במובן הזה לא צריך להתאים את האפליקציה לאנדרואיד (80% מהמשתמשים) או אייפון (20%).
  • אפשר להירשם בקלות לאפליקציה באמצעות שימוש בפייסבוק – זה מגדיל מאד את השימוש באפליקציה, שכן פעמים רבות אנשים לא רוצים לנדב את המידע שלהם שוב. באמצעות הרשמה אוטומטית ששואבת את כל המידע מפייסבוק, למעשה הליך הרישום מהיר מאד וקל – דבר שמגדיל מאד את הסיכוי ללקוחות רבים.
  • שימוש בפייסבוק מאפשר לשתף את המסכים, התוצאות או השירותים שלכם באמצעות סטטוס. זה אומר שהמשתמשים לכם הופכים ל"חברתיים" או חלק מקהילה, וזה מגדיל את כמות הלקוחות.

כאמור, ככל שיש לכם יותר לקוחות, אתם יכולים לגבות יותר על פרסום, יש לכם יותר כח ביד ואתם יכולים גם להציע להם שירותים בתשלום. בנוסף, אפשר להציע מבצעים, אפשר להציע שיטת חבר מביא חבר שמאד רלוונטית בפייסבוק וגם תחרויות נושאות פרסים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *