מאוורים

מאווררי תקרה שיעניקו לחלל מראה של יוקרה

 

מאוורים

היום, מאווררים מעוצבים הם כבר בשגרה. ישנם מאווררי עמוד, או מאווררי תקרה שמרעננים את החדר אם באמצעות האוויר שהם מפזרים והן בשל המראה המיוחד שניתן להתאים לכל חלל. המגוון של המאווררים הוא רחב ויש להתאים נכון את העיצוב והגודל לחללים השונים בבית. גם בבית שיש בו מזגן, האוויר הקר יורגש טוב יותר, באמצעות מאוורר שייתלה במרכז התקרה ויפזר את הקור בכל החלל. ניתן לעצב את החלל בעיצוב מודרני באמצעות רכישת מאוורר בסגנון זה , במידה והחדר שלכם מעוצב בסגנון מודרני. היצרנים והמתכננים של המאווררים, ייצרו עבור כולם מאווררים שיתאימו ה מבחינת הגוון והן מבחינת חומרי הגלם, מאווררים שיתאימו לכל סגנון וכן עם תאורה שיהיו פונקציונאליים.

 

ניואנסים עיצוביים בשלל צבעים

 

כשתיכנסו לחנות מוצרי חשמל או תאורה, במטרה לרכוש מאווררי תקרה, תיתקלו במגוון רב של ניואנסים עיצוביים בשלל צבעים, מה שיגרום לכם לבחור את המתאים ביותר, כאלה שיש להם להבים משוננים, עגולים או אליפטיים.  ישנם גדלים סטנדרטיים של מאווררים המיועדים לתקרה, או גדלים שהם קטנים יותר, אך יש להתאים את המאווררים על פי הנתונים של החלל בו אתם מעוניינים לתלות את המאוורר. גם במסעדות, ניתן לראות היום מאווררים בתקרה שהם מעוצבים בטוב טעם ומעניקים אווירה נעימה. תוכלו לראות דגמים שונים של מאווררים שנתלים בתקרה, כמו כאלה שיש להם גוף תאורה במרכז המאוורר או כאלה שיש להם כמה גופי תאורה כמו בצדי המאוורר, מה שיכול להיות אלמנט דקורטיבי שמוסיף המון לעיצוב הכללי.

 

מאווררים לתקרה גם בפרגולה שלכם בחצר

 

גם את הפרגולה בחצר, תוכלו לעצב ולאוורר, באמצעות מאווררי תקרה מעוצבים שיעניקו עניין ורעננות לפרגולה. תוכלו לארח אורחים תחת הפרגולה, כך שבצהריים משב רוח מרענן לבטח לא יזיק. תוכלו למשל להתאים מאווררים שעשויים מחומר גלם כמו עץ, במידה והפרגולה שלכם עשויה מעץ, או  מאווררי אלומיניום בגוון תואם לפרגולת האלומיניום שלכם. האפשרויות של בחירת המאוורר המתאים הן רבות ויש לבחור אותו בצורה מושכלת כך שיהיה גם מתאים מהבחינה העיצובית לחלל בו אתם מעוניינים לתלות אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *