שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן לעסקים – מה זה כולל?

בעשורים האחרונים אנחנו שומעים יותר ויותר את צמד המילים "גיבוי בענן" ואכן מדובר בשיטה הנכונה והבטוחה ביותר לשמור חומרים, קבצים, תמונות, מידע ונתונים או כול אלמנט שנמצא במחשבים ובמערכות הפעלה.

שירותי ענן לעסקים שומרים גם על תכנים שנמצאים בטלפונים ניידים, בסמארטפונים, במערכות ממוחשבות כמו גם במחשבים ניידים ומסופונים או בכל מכשיר אחר, כאשר המטרה היא הגנה במקרה של אובדן נתונים או הגנה מסכנות ואיומים שנמצאים על המחשב כמו וירוסים או תוכנות זדוניות וגיבוי במקרים קריסה של המערכת. שירותי ענן לעסקים מבטיחים כי הנתונים יהיה תמיד מגובים ונגישים מכול מקום.

קווים לדמותו של גיבוי ענן

שירותי ענן לעסקים מטרתם לשמור על כל התכנים הקבצים והאלמנטים שנמצאים בתוך מערכות הפעלה. הקבצים ושאר נתונים נשמרים בתוך שרת מרכזי אחד ששומר כל קובץ או נתון בדיסקרטיות באמצעות הצפנה קוונטית. ההצפנה שומרת על הנתונים חסויים ושמורים אבל גם מגובים: לכן מי שסובל מאובדן של נתונים בעסק – יוכל לשלוח אותם מכל מקום בעולם, גם כשהוא נמצא מחוץ למשרד וגם שהוא נמצא בבית או אפילו בחול.

שירות גיבוי ענן  לעסקים

כוללים בדרך כלל שירותים נוספים כמו תמיכה און-ליין, שירותי שחזור נתונים, הטמעה של תוכנות חדשות, שירותי גיבוי ושליפה מרחוק של נתונים בכל מזמן ומקום ושאר שירותי תמיכה שעסק זקוק להם.

אז אם אתם רוצים לעבוד בבטחה ולנהל את העסק שלכם כמו שצריך – כדאי כבר עכשיו למצוא חברה מומחית בתחום פתרונות תקשורת מתקדמים ובכך להיות בראש שקט בכל הנוגע לשמירת נתונים על מחשבים של העסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *