חיפוש עבודה לחיילים משוחררים

טיפים לחיפוש עבודה לחיילים משוחררים

רגע השחרור מהצבא נראה כבר ממש קרוב ואתם צריכים להתכונן לקראת היום בו תצאו לאזרחות מלאה ותהיו משוחררים טריים, אבל לפני כן כדאי שתדעו כמה דברים על חיפוש עבודה באתר אולג'ובס ובכלל, לפני תום תקופת השחרור. אם אתם חיילים משוחררים שזה עתה מחפשים תעסוקה ועדיין אינכם יודעים בדיוק איזה תחום מושך ומעניין אתכם ולשם אתם שואפים להגיע, קחו לכם מעט זמן להחליט.

עבודה מועדפת

חיילים משוחררים רבים עובדים בעבודה מועדפת לתקופה של מספר חודשים שבסופה הם מקבלים מענק של כ 9000 ₪ ,עבודה מועדפת יכולה להיות בתחנות דלק, בתי אריזה , בניה, סיעוד, בתי מלון ועוד. תקופת ההעסקה לרוב היא כחצי שנה , יש לברר לפני שמתחילים לעבוד את כל הפרטים ובכך לקבל את התשלום המלא עבור עבודה זו.

דרושים חיילים משוחררים

אפשרות נוספת למציאת עבודה עבור חיילים משוחררים היא לפנות למאגרי משרות באינטרנט ולחפש דרושים עובדים אחרי צבא, שם יש מגוון רחב של עבודות שיכולות להתאים לכם, גם אם אינכם בעלי ניסיון בעבודה, או עדיין לא צברתם מספיק ידע בתחום כזה או אחר ניתן להכשיר אתכם בעזרת קורסים מטעם המעסיק. במשרות מסוג זה יכול להיות שהתשלום לא יהיה גבוה מלכתחילה אבל ככל שתצברו ניסיון ותעלו בדרגת התפקיד ותמצאו מתאימים לתפקיד כך תוכלו ליהנות משכר הולם. כיום מאגרי המשרות לחיילים משוחררים יכולים להתאים לכל אחד שפשט את המדים וכעת הוא אזרח לכל דבר, בעבר המשרות היו מצומצמות ולא כולם יכלו למצוא את המשרה שחלמו עליה אבל עם השנים הטכנולוגיה נכנסה לתמונה וכך גם מאגר המשרות גדל. גם הרשתות החברתיות יכולות לתרום הרבה במציאת עבודה שתתאים לכם.

תרומה משמעותית יכולה להתווסף אל קורות החיים שלכם במידה ויש לכם רקע צבאי שצברתם במהלך שנות השירות שלכם, יחידה קרבית, מודיעין,נהגים,ועוד.ולכן רצוי לציין זאת בקורות החיים שלכם. 

אל תהיו מקובעים 

חיפוש עבודה זוהי משימה שדורשת פתיחות, ראש גדול בניגוד מוחלט לפקודות בצבא ולכן לפני שאתם מחפשים עבודה חשוב מאד להיות ערים לכל מיני משרות שעומדות לרשותכם באתר אולג'ובס, אל תהיו מקובעים על משרה מסוימת ותבדקו כיווני עבודה נוספים.

בשרו לסביבה הקרובה למכרים, משפחה וחברים שזה עתה אתם מתחילים לחפש עבודה ומי יודע אולי הם יוכלו לעזור לכם למצוא אותה. תמיד מומלץ וכדאי שהסביבה תדע על כך, אין לדעת מהיכן תגיע הפרנסה הבאה שלכם.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *