מניעת רטיבות

מניעת רטיבות בחדרי הבית

מניעת רטיבות

מניעת רטיבות בחדרי הבית השונים הינה נושא חשוב שיש לתת עליו את הדעת. אף אחד הרי לא היה רוצה לחיות בבית עם כתמי רטיבות על התקרות והקירות, סדקים בקירות ועובש שמתפתח בכל פינה. על מנת להימנע מהמצב הנוראי הזה, יש צורך לבצע איטום איכותי ומקצועי לכל הבית. איטום ברמה הגבוהה ביותר, יוכל להבטיח לכם חורף שקט ונטול נזילות. חשוב להבין כי מעבר לפן האסתטי הפחות מחמיא, של גג מטפטף וקירות מתקלפים, מדובר כאן על נזק עצום לתשתיות של המבנה. הרטיבות שחודרת דרך הגג או הקירות, תגיע בסופו של דבר לעמודי התמיכה של המבנה שעשויים מברזל, ותגרום לחלודה. כתוצאה מכך, עמודי התמיכה יחלשו ויתפוררו, וכל המבנה יהיה תחת סכנת קריסה. לכן חשוב לא להזניח את הנושא, אלא לדאוג מראש לאיטום תקין ומוצלח של הבית שלכם.

מניעת רטיבות בחדרי הבית – כל הנקודות החשובות שכדאי לכם להכיר

קודם כל, על מנת למנוע רטיבות יש צורך לוודא כי בזמן הגשם החלונות והדלתות של הבית יישארו סגורים. לא פעם אנשים מניחים שיש להם נזילה בקיר, אך למעשה מדובר בסך הכול על חלון שלא נסגר עד הסוף, דבר שהוביל לחדירת הגשם פנימה. כתוצאה מכך, הרטיבות עלולה להגיע לשקע חשמלי שמצוי בקרבת החלון למשל, ולגרום לקצר חשמלי או אפילו לשריפה. לכן קודם כל, תוודאו שבזמן הגשם כל הבית שלכם סגור ואטום. כמובן שעל מנת להבטיח איטום מושלם, יש צורך להזמין אנשי מקצוע שמתמחים בתחום. רק חברה מקצועית ואיכותית תוכל להגיע אליכם עד הבית, לבדוק את הנסיבות הקיימות במקום ובהתאם לכך להציע את סוג האיטום האידיאלי ביותר עבורכם. לפעמים מדובר על תיקונים קטנים וזניחים, ואילו בפעמים אחרות יהיה צורך לבצע איטום מחדש של הגג או הקירות. במקרים כאלו, חשוב להתאים את סוג האיטום לחומר שממנו עשוי הגג או הקיר, היות ורק בצורה כזו ניתן יהיה להבטיח בית נטול רטיבות.

לסיכום, מניעת רטיבות בחדרי הבית מתחילה קודם כל בהתנהלות נכונה כפי שמתבצע אצל חברת א.צ שיווק – אוורור מקסימלי של החדרים, סגירת החלונות בזמן גשם ואיטום איכותי ומקצועי הן של הקירות והן של הגג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *