מיקי רוזנטל

העמוד הרשמי של מיקי רוזנטל

לאורך השנים פעל מיקי רוזנטל באינספור מישורים בכדי להביא לפתרון בעיות חברתיות, אי צדק ומיגורה של תופעת הגזענות. בעמוד הרשמי של מיקי רוזנטל ניתן למצוא מידע מקיף אודותיו ואודות פעילותו לאורך השנים. אם אתם רוצים לדעת טוב יותר על פעילותו לאורך השנים, אתם מוזמנים לבקר בעמוד ולהבין היטב מדוע כל כך הרבה אנשים מעריכים את פועלו.

מיקי רוזנטל

אדם שתמיד פועל למען הצדק

אם לומר את האמת, כאשר בוחנים את פועלו של מיקי רוזנטל לאורך השנים, במיוחד בתחום העיתונות, אך לא רק, מגלים שמדובר באדם שרואה לנגד עיניו רק דבר אחד, והוא הצדק.

רוזנטל קיבל פרסים רבים ואותות על פועלו במשך השנים, כאשר ביניהם ניתן למנות את פרס פראט על תרומתו בסיקור נושאי סביבה. בשנת 2004 גם קיבל את פרס סוקולוב מידי רון חולדאי. את הפרס קיבל על פועלו לתיקון החברה, אומץ לב ומאבק לטוהר המידות, לטענת השופטים בוועדה.

שיטת השקשוקה

הסרט התיעודי הייחודי סוקר קשרי הון-שלטון בצורה ייחודית ומעלה תהיות בדבר ההשפעה של בעלי ההון במדינה על התנהלות השלטון. בסרט ניתן לראות את רוזנטל מחפש תשובה לשאלות הללו ללא הרף וחופר עמוק היכן שרבים לא העזו עד אותה תקופה.

אם מעניין אתכם לדעת מדוע ואיך קרה שהמדינה מעניקה לטייקונים את נכסי הציבור מבלי לחשוב פעמיים, הסרט הזה בשבילכם. הוא נבחר לסרט התיעודי הטוב ביותר לשנת 2009, ועד היום זוכרים את ההשפעה הכבירה שלו על החברה וההבנה שלנו את אשר מתרחש באמת מאחורי הקלעים, במסדרונות הכנסת ובחדרי הישיבות.

חבר כנסת בלתי רגיל

הניסיון האדיר שצבר מיקי רוזנטל במרוצת השנים בא לו כעזר כאשר בחר לשנות את הקריירה שלו וללכת בנתיב של חבר כנסת. רוזנטל הבין שאם הוא רוצה להשפיע על הלך הרוח במדינה באופן ישיר, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי הצטרפות למשכן הכנסת והתחלת עבודה בתור חברת כנסת שישרת את הציבור בלבד, ולא בעלי אינטרסים שמנסים להשפיע לרעה על בחירתם של חברי הכנסת במשכן.

לעמוד הרשמי של מיקי רוזנטל, הכנסו לכתובת http://www.mikirosenthal.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *