בתי יוקרה מעוצבים בקרמיקה

על מנת שכל עיצוב בית יראה יוקרתי, נדרש עבור זה פתיחות לשינויים לרבות ריצוף ואריחים חדשים ומעוצבים בחללי המטבח, השירותים והאמבטיה. עיצוב באמצעות אריחי קרמיקה בכוחם לשדרג משמעותית את המראה הכללי ולהפיח בו איכות ורגוע. אריחי קרמיקה נחשבים לאריחים איכותיים שמגיעים במגוון שלם של סגנונות, הם עמידים ומשדרגים כל קיר בחלל.

בכל תהליך בחירה של אריחי קרמיקה יידרש תכנון ושיקול נבון על מנת להבטיח הנאה מלאה מהעיצוב ומהאווירה הכללית. במפעל וחנות קרמיקה בירושלים תוכלו ליהנות ממגוון שלם של מוצרים ועבודות קרמיקה שיתאימו לחלל הבית שלכם. במאמר לפניכם תקבלו מספר עצות ורעיונות לעיצוב הבית שלכם באמצעות אריחי קרמיקה בירושלים– הדרך להשוות לביתכם מראה יוקרתי. 

בחירה של אריחים                                                                                                                           

בבחירת אריחים של קרמיקה לבית, חשוב לבחון את האיכות של האריח וכמה הוא מתאים לקיר או לכל מקום אליו הוא מיועד. אריחים שמיועדים לחדר האמבטיה אמורים להיות דקים יותר מאשר אריח לרצפה, בעוד שאריח לרצפה צריך להיות מאסיבי ומיועד למטרה זו בלבד, כיוון שהם חייבים לעמוד בעומס רב, לעומת זאת אריחים לקיר האמבטיה או לשירותים הם לנוי ולהגנה מפני לחות.

מגוון של דגמים                                                                                                

בחנות ומפעל לקרמיקה לרבות קרמיקה בירושלים, תחשפו למבחר גדול של אריחים, אריחי קרמיקה שמיועדים לפנים הבית ואריחי חוץ ועוד. חשוב לזכור שכל התקנה של אריח מספקת מראה אחר לגמרי אחד מהשני וצריך לעשות בחירה קפדנית ומדויקת עד כמה שניתן בסגנון ובגוונים של האריח. תוכלו למצוא אריחים שמגיעים עם גימור מט או עם גימור מבריק. יש מראה שמתקבל לרוב לאחר פוליש ויש לו מראה בוהק, יש מרקמים לאריחים שהם מחוספסים או חלקים כל אריח מגיע במידות שונות ובעובי שונה. לעיתים החספוס שקיים על האריח מוזיל את העלויות וכדאי גם לזה לשים לב.

אריחים רבים מקנים סגנון ואפילו תקופה, לכן שימו לב לזה והתייעצו עם איש מקצוע מנוסה, כמו כן תבדקו ברשת ובאתרי האינטרנט סגנונות, תתרשמו מתמונות של חללי בית עם אריחים וקחו גם משם השראה לחלל הבית שלכם ולעיצוב היוקרתי אותו אתם מבקשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *