עורך דין בקריות

כל מי שלמד אי פעם משפטים, יודע שמדובר במלאכה לא קלה. יש צורך לעבור תקופה ארוכה של לימודים, ובסיומה להתמודד עם לקוחות אמתיים במסגרת תקופת הסטאז'. לא קל להיות עורך דין בארץ. עליו להיות מקצועי ולדעת להתמודד עם מערכת המשפטית המורכבת בישראל. אך לא קל עוד יותר למצוא עורך דין טוב שיכול לסייע לכם.

לעתים אין ברירה אלא לפנות לעזרתו של עורך דין מקצועי. כאשר האזרח הפשוט עומד חסר אונים אל מול אימתו של החוק, עליו לפנות לאדם שמכיר את החוקים כדי להינצל מרוע הגזירה. משום כך, אדם זה מחפש עורך דין בקריות מומחה ומיומן כדי שיוכל לסייע לו בבעיה.

איך למצוא עורך דין

מחפשים עורך דין טוב ומקצועי? כדאי לעשות זאת בכמה דרכים. ראשית, ניתן לפנות לאנשים שאתם מכירים כמו המשפחה והחברים ולאסוף דעות והמלצות לגבי עורכי דין שונים. שנית, כתובתו של עורך דין בקריות מצויה פעמים רבות באתרי האינטרנט השונים. כך שתוכלו לחפש מידע בפורומים, לראות מה כתבו הגולשים ולדעת מה מתאים לכם ביותר.

הפגישה הראשונית היא הקובעת

לפני שאתם מחליטים עם מי אתם מעוניינים לעבוד, כדאי לקבוע פגישה עם עורך הדין המקצועי. כך תוכלו לדעת האם יש כימיה ביניכם והאם תוכלו לעבוד לאורך זמן. כמו כן, זו ההזדמנות שלכם לבחון את הידע המקצועי של עורך הדין, הניסיון שלו בתחום ולדעת אם מדובר בעורך דין אמין שכדאי להמשיך לעבוד אתו, או עורך דין מתחיל ובלתי מנוסה.

טיפים חשובים

כאמור חיפוש עורכי דין הוא משימה לא פשוטה ולעיתים גם מעייפת.
לאח שהבנתם איך למצוא עורך דין יש כמה דברים שמומלץ לא לעשות:

  • אל תעשו חיפוש פשוט בגוגל ואל תסתמכו על התוצאות בלבד.
  • אל תבחרו באקראי מספר טלפון של עורך דין מתוך ספר טלפונים ישן.
  •  אל תתקשרו לעורך דין תוך הסתמכות על מודעה בעיתון, מבלי לבדוק אותו קודם לכן את טיבו.

עורך דין סמי איליה מחזיק במשרד בוטיק אשר עוסק בתחום הפלילי, החוקתי והמנהלי, ושם לו למטרה לקדם את פעילות ציבורים במקביל לזו החוקתית.  מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *