אל המשק הישראלי נפלטים  מידי שנה עורכי דין רבים, שעברו  את לימודי המשפטים והוכשרו לתפקד כעורכי דין על ידי לשכת עורכי הדין. כמות כה גדולה של בוגרים שסיימו את ההכשרה, מקשה מאוד אחר חיפוש עורך דין טוב, מקצועי ומיומן. השאלה, כיצד לבצע חיפוש אחר עורך דין, נשאלת לא פעם.

הגיוני להניח שכשאתם ניגשים חתום על עסקה אשר מעורב בה כסף רב, לא תעשו זאת ללא עורך דין. גם  אין ספק שבמידה והחופש שלכם תלוי על כף המאזניים, לא תופיעו בפני השופט ללא עורך דין מקצועי. אחת הבעיות העיקריות, בה נתקלים רבים היא מציאת עורך הדין הראוי לכם.

איך למצוא עורך דין

ההמלצה הראשונה היא קבלת המלצות מחוג המכרים הקרוב אליכם: משפחה, חברים, קולגות ועוד. כדאי לקבל מספר המלצות ולא להסתפק באחת. ככל שתסתמכו על יותר המלצות כך הסבירות שתעשו את הבחירה הנכונה תהיה גבוהה יותר. עם זאת, לעולם אל תחרצו את דינו של עורך דין ( לטוב או לרע ), על פי המלצות בלבד.

עורך דין בקריות או בכל עיר אחרת בצפון יעשה ככל יכולתו לספק לכם את הייעוץ האוב והאיכותי ביותר. משרד רציני יזמן אתכם לפגישת הכרות ראשונה בה תינתן לכם הזדמנות להכיר את עורך הדין ואף לעבור אתו על פרטי התיק אשר אותו הוא אמור לנהל. לאחר התרשמות שלכם, וההבנה כי עורך הדין מקצועי עונה  לדרישותיכם, תוכלו להתקדם  שלב אחד קדימה.

טיפים חשובים

כאמור חיפוש עורכי דין הוא משימה לא פשוטה ולעיתים גם מעייפת.
לאח שהבנתם איך למצוא עורך דין יש כמה דברים שמומלץ לא לעשות:

  • אל תעשו חיפוש סתמי בגוגל, הסתמכו רק על התוצאות.
  • אל "תגרילו" מספר טלפון של עורך דין מתוך ספר הטלפונים שלכם.
  •  אל תצלצלו לעורך דין על פי מודעה בעיתון, מבלי לבדוק אותו קודם לכן.

עורך דין סמי איליה מחזיק במשרד בוטיק אשר עוסק בתחום הפלילי, החוקתי והמנהלי, ושם לו למטרה לקדם את פעילות ציבורים במקביל לזו החוקתית.  מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *