השקעה בנדל"ן בחו"ל או בארץ- כל התשובות כאן

לא מעט ישראלים תוהים כיום האם כדאי להם להשקיע בשוק הנדל"ן בישראל או שמא כדאי להם להרחיק לכת ולהשקיע דווקא בנדל"ן בחו"ל. על אף שבעבר השקעות נדל"ן בישראל היו אטרקטיביות מאוד, כיום לא מעט משקיעי נדלן בוחרים להשקיע דווקא בחול על פני ישראל וזאת מפני שמחירי הדירות בישראל גבוהים מהרגיל, המיסוי על דירות שניה ושלישית גבוה ועוד. ניתן לומר כי כאשר מוצאים את היעד הנכון להשקעה בחול ניתן ללא ספק להנות מהשקעה אטרקטיבית ומניבה באופן מהותי.

מדוע דווקא נדלן בחו"ל?

על אף שישנם משקיעי נדלן אשר משקיעים כיום בנדלן בישראל, הרי שלא מעט מהמשקיעים המתחילים או אלה שכבר יש להם כמה השקעות בחול או בארץ, מוצאים את עצמם נמשכים דווקא להשקעות נדלן בחול בשל הסיבה המאוד ברורה שכיום משתלם הרבה יותר להשקיע בענף הנדלן בחול. אז נכון שלא בכל יעד באשר הוא השקעת נדלן היא השקעה אטרקטיבית, אך כאשר בוחרים את היעד הנכון, בהחלט ניתן להפיק מכך לא מעט. כך לדוגמא: השקעות נדל"ן בגרמניה מהוות כיום השקעות מאוד פופולאריות בשל העובדה שהנכסים בגרמניה מצד אחד מאוד זולים ומצד שני, יש ביקוש גבוה להשכרת דירות. כמו כן, גם השקעות בפולין ידועות כהשקעות אטרקטיביות כיום. כמובן שחשוב לבחור את הנכסים הטובים ביותר שיש בהם פוטנציאל לתשואה משמעותית. מלבד הנכסים, המיסוי נוח יותר בנדלן בחול, לא פעם לא משלמים על שירותי תיווך ועוד.

כיצד משקיעים בנדלן בחול בצורה הטובה ביותר?

אם החלטתם ללכת על נדלן בחול, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום השקעות נדלן בחול ובכלל, אשר יסייעו לכם להשקיע בצורה נכונה על מנת להפיק מההשקעה שלכם את המקסימום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *