מעצב פנים

מרב שדה עיצוב פנים מיוחד בשבילכם

כל מי שמחפש היום מעצב פנים, לא יתקשה למצוא דרך האינטרנט, המלצות של חברים ובני משפחה, דרך בעלי מקצוע אחרים ועוד. אך בשביל ליהנות מעיצוב איכותי וייחודי, צריך להזמין את מרב שדה.

מרב שדה היא מעצבת פנים בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, היא אחראית על עיצוב מבני מגורים, הן מבנים פרטים והן דירות, בין היתר היא מעצבת מבנים חדשים, מבנים משופצים, מבנים יד שנייה, וכן מבנים בהרחבה. בנוסף היא אחראית על עיצוב של חניות ומשרדים בגדלים שונים.

למרב סטודיו עיצוב בכפר סבא, שם ניתן להיפגש עמה, וכן לראות את תיק העבודות שלה, אך היא מבצעת עבודות עיצוב בכל אזור השרון, גוש דן וכן באזורים אחרים ברחבי הארץ , על פי הזמנה.

מעצב פנים

כיצד בוחרים מעצב פנים

כשאנחנו בוחרים מעצב או מעצבת פנים, עלינו להתייחס למספר נקודות, החל מסגנון העיצוב בו הם בוחרים, אלמנטים ומאפיינים נפוצים בסגנון העיצוב שלהם, התאמה למבנה שלנו וכן לצרכים שלנו, וכמובן עלינו להתייחס למה שאנחנו מחפשים מבחינת השילוב בין הצד הפרקטי לצד של עיצוב החלל הפנימי של המבנה.

הכוונה היא, שעלינו לקחת בחשבון את העובדה, שאם אנחנו רוצים ליהנות מעיצוב ברמה גבוהה, אנחנו לא יכולים להסתפק רק בנראות של הדברים וכיצד הם יבואו לידי ביטוי במבנה מבחינה עיצובית אלא גם כיצד אנחנו נוכל להשתמש במבנה וליהנות מהם מבחינה מעשית, אחרת העיצוב יהיה מושלם אך לא נוכל לקיים אורח חיים סדיר כשאנחנו משתמשים במבנה.

מרב שדה בעבודתה, מוכיחה שוב ושוב את יכולות העיצוב שלה. היא מציעה ללקוחות שלה מאפיינים מיוחדים ומגוונים של תכנון ועיצוב, מאפיינים שהופכים כל מבנה למרהיב, בזכות שימוש בחומרים ובצבעים מיוחדים, אשר יכולים להשתלב בצורה אופטימאלית במקום.

במהלך השנים מרב יצרה לעצמה קהל לקוחות גדול, חלקם חוזרים אליה שוב ושוב לצורך עבודות עיצוב שונות, רבים מהם ממליצים למכרים ובני משפחה על עבודתה, מתוך הכרה באיכויות העבודה שלה. כל לקוח שמגיע נהנה משירות אידיאלי וכמובן מעבודת עיצוב ברמה גבוהה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *