רעיונות לסדנאות גיבוש צוות עובדים

עכשיו, כשכולם מתחילים לחזור חזרה למשרדים ולשגרת העבודה שקדמה לקורונה, זהו הזמן המתאים ביותר למצוא סדנת גיבוש לצוות העובדים. סדנא שתיתן להם זריקת מוטיבציה לחזרה לעבודה תוך תחושת היכרות וחברות עם שאר הצוות איתם לא נפגשו זמן רב. ומכל הסדנאות הקיימות לעובדים, איזו סדנא תהיה המתאימה ביותר לגיבוש הצוות שלכם?

רעיונות לסדנאות גיבוש צוות עובדים- ממש כאן:

סדנת odt

אם לא נתקלתם עוד במושג או די טי או odt הרי שאתם חייבים. Out door training היא פעילות קבוצתית הנעשית בחוץ ובמכוון. הרעיון הוא למצוא שטח לא מוכר שייתן לכולם את ההזדמנות לבוא כדף חלק לקבוצה שהוא מכיר. הפעילויות מבוססות על שיתוף פעולה, אמון ותקשורת בין אישית ויכולה להעניק רבות לגיבוש צוות העובדים. 

סדנת בישול\אפייה

אין כמו אוכל בשביל לקרב בין אנשים. ואין כמו סדנת בישול או אפייה בשביל לקרב בין אנשים ובין אנשים לאוכל. גם כאשר כל אחד מבשל או אופה בשביל עצמו, עצם הלמידה יחד והעשייה יחד מקרבת, מאפשרת שיח חופשי יותר ומשוחרר בין העובדים ומאפשרת היכרות עמוקה יותר משניתן לקבל בזמן העבודה. 

סדנת אלכוהול

אם אוכל מרגיש לכם כבד מדי, אתם תמיד יכולים לפנות אל האלכוהול. אלכוהול, במידה, ידוע כמשחרר שלפעמים צריך. ואם כבר לשתות כדי להשתחרר קצת ליד חברי הצוות, למה לא להחכים על הדרך? סדנא המלמדת על סוגי האלכוהול השונים או המתמקדת בסוג אלכוהול מסוים יכולה להניע ערב מצחיק, מלמד ומגבש. 

לסיכום,

סדנאות גיבוש לצוות עובדים זה לא דבר שקשה למצוא. החוכמה היא לדעת מה הצוות שלכם צריך ולמצוא את הערך המוסף הזה בתוך פעילות הגיבוש אותה אתם מחפשים. הצוות שלכם ייהנה מכל סדנא שיעברו, השאלה היא מה הם ייקחו איתם בסופה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *