שומרים על הבניין נקי ומטופח

כיצד שומרים על הבניין נקי ומטופח?

שומרים על הבניין נקי ומטופחהבניין בו אנו מתגוררים – חובה שיהיה נקי ומטופח. בניין נקי ומטופח הכרחי לא רק למצב הרוח שלנו, לסטריליות של סביבת המגורים שתהיה נעימה ולמראה ולסביבה, ולמגורים בריאים וראויים יותר ולתחזוקת הבניין – אלא גם להעלאת הנכס, ושמירתו לדורות הבאים. אז כיצד שומרים על בניין נקי ומטופח. כמה טיפים בהמשך.

שמרו על בניין נקי – על מנת שהבניין יישאר נקי, חשוב לדאוג לא לזרוק זבל בצורה לא אחראית ולשמור על בניין נקי. אטמו את שקיות הזבל בדרך בה הוא לא יטפטף על הרצפות או במעלית, וזרקו את השקיות שהן אטומות. שמרו על הקירות מפני כתמים, ועל חדרי המדרגות מלכלוך. נסו לשמור על חדר המדרגות מאוורר ונקי. הרימו פסולת אחרי כלבכם. והתחשבו בשכנים.

שמרו על טיפוח הבניין – כדי לשמור על בניין מטופח חשוב לשמור על שגרת טיפוח. דאגו לטפח את הבניין עם עציצים יפים, עם תמונות שמקובלות על כולם, ונסו להימנע מהדבקת סטיקרים, ומדבקות שאינן מתאימות. אל תטנפו את הבניין עם מסטיקים, עטיפות של ממתקים, שקיות ולכלוכים. שמרו על הבניין וטפחו אותו.

ארגנו פעילויות משותפות לגיבוש וטיפוח הבניין – נסו לארגן פעילויות משותפות שגם יגבשו אתכם וגם יסייעו לטיפוח הבניין. אגרנו פעם בחודש פעילות כגון: טיפוח הגינה בבניין, ניקוי הבניין, השלכת פסולת ופינוי פסולת, מחזור בקבוקים מכל הדיירים, צביעת חדר המדרגות ועוד. בצורה זאת תוכלו גם להכיר את השכנים וגם להתגבש.

ארגנו תקציב לטיפוח וניקוי הבניין – קבעו תקציב חודשי לטיפוח , ניקיון ושימור הבניין. קבעו תקציב שנוח לכולם ואספו אותו. בצורה זאת תוכלו לארגן ניקיון, טיפוח ופרויקט מיוחד לבניין כמו: ניקוי, צביעה, שיפוץ או ארגון של המקלט. אלמנטים אלה חשובים מאד לבניין.

ארגנו ישיבות אחת לכמה חודשים – ישיבות אלה חשובות על מנת לדון במפגעים בבניין, שיפוצים ונושאים חשובים לטיפוח המגורים במקום. בישיבה תוכלו להבין טוב יותר את השכנים ואת הבעיות היומיומיות בהן הם נתקלים.

שכרו שירותים של חברת ניהול ועד בית – כיום דיירים של בניינים משותפים שוכרים שירותים של חברת ניהול ועד בית על מנת לקבל את כלל השירותים שכוללים ניקיון, שיפוצים, שירותי אינסטלציה, גינון, צביעה, פינוי פסולת ועוד. שירותים אלה מסייעים לשמור על בניין מטופח, ונקי, ובכך עוזרים לחיות בבניין בעל ערך גבוה, ללא תקלות עם השכנים, ובתקציב קבוע לשירותי ועד בית קבועים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *