מטליות מיקרופייבר

לוח זכוכית מחיק או לוח מחיק רגיל – מה עדיף?

לוחות מחיקים הם מהמוצרים השימושיים ביותר בכל משרד. בין אם מדובר במשרד ביתי קטן או במשרדים מפוארים בבנייני משרדים במרכז העיר. בכל משרד יהיה לוח מחיק ואפילו יותר מאחד. הוא פריט שימוש מאוד המשמש הן מנהלים והן עובדים רגילים. ניתן להשתמש בו לרישום תזכורות, יעדים, מטרות, טלפונים חשובים, משימות יומיות/שבועיות ועוד. יש גם לוחות מיוחדים לפגישות וארגון לו"ז חודשיים ושנתיים. ישנם סוגים שונים של לוחות מחיקים כאשר הפופולריים ביותר יהיו הלוחות המגנטיים הרגילים ולוחות זכוכית. 

לוחות מחיקים רגילים:

לוחות מחיקים רגילים יהיו לוחות עם מסגרת עץ/מתכת כאשר הלוח עצמו יהיה עשוי מחומר פלסטי מיוחד מגנטי או לא מגנטי. היתרונות של הלוחות הללו היא שהם מוזלים יותר אך שאם נהרסים ויש להחליפם לא כואב לנו בכיס. כמו כן הוא מתאים לעסקים בעלי תקציבים קטנים. הם מגיעים בגדלים שונים ולרוב יהיו בעלי מבנה מרובע עם פינות שפיציות, ודורשים טושים מחיקים.

לוחות מחיקים מזכוכית:

לוחות מחיקים מזכוכית יהיו אומנם יקרים יותר אך בהתאם לכך גם נוחים יותר לשימוש, עמידים לאורך זמן רב יותר, מוחקים יותר בקלות ולא משאירים סימני כתיבה וכמובן גם נראים מהודרים ויוקרתיים יותר. ניתן להתקין אותם באמצעות ספייסרים בפינות הלוח (ולעתים גם באמצע שלו תלוי בגודל ובכובד הזכוכית) וניתן גם לרכוש מסילות אחוריות להתקנה נסתרת ואסתטית של הלוחות.

אז מה עדיף?

כאשר באים לבחור בין לוח זכוכית מחיק או לוח מחיק רגיל התשובה לגמרי תהיה תלויה בבעל העסק. אם המטרה היא לחסוך כסף היכן שניתן אבל לא רוצים לוותר על השימוש והפרקטיות של הלוחות המחיקים הרי שתוכלו לרכוש לוחות רגילים. אם תרצו לשדר יוקרה ואיכות תרצו ודאי לרכוש את הלוחות מזכוכית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *