קניית ביטקוין

קורס שמאות – איך נבחר קורס נכון

מסיבות אלה ואחרות, חסרים לנו כיום בארץ שמאים במיוחד בתחום המקרקעין. בשל סיבה זו, מומלץ כיום ללמוד קורס שמאות במכללה מובילה, וקיימות שתי אפשרויות: לימודים פרונטליים או לימודים אונליין. לאחר שצולחים את המבחנים, מקבלים תעודת שמאי מקרקעין ומתחילים לעבוד!

קורס שמאות – איך נבחר קורס נכון?

ברשת האינטרנט ניתן למצוא מכללות בהן ניתן ללמוד קורס שמאות נדל"ן. בהחלט מומלץ כמו בכל תחום אחר, לבחור מכללה בעלת וותק בתחום לימודי שמאות, המעניקה לתלמידים את כל הכלים האפשריים בכדי שיהיו אנשי מקצוע מן הטובים ביותר בתחום, עם ליווי אישי לאורך כל הדרך.

שמאי מקרקעין

קורס שמאות מקרקעין, מיועד לכל אחד שמתעניין בנושא ורוצה להשתלב בשוק התעסוקה בקלות וכמה שיותר מהר, שכן חסרים אנשי מקצוע מהתחום. הוא גם מיועד במיוחד לבעלי תארים אקדמאיים המעוניינים בהסבת מקצוע. מומלץ גם לאתר מכללה בעלת פריסה ארצית, בכדי שתמצאו מקום קרוב לבית, אבל שוב חשוב להזכיר, קורס שמאות ניתן ללמוד אונליין. ומה באשר לספרי לימוד? אותם מורידים באתר המכללה.

אחוזי הצלחה גבוהים במבחנים

כפי שנאמר, קיימות כמה מכללות בארץ בהן לומדים קורס שמאות, וישנן טובות יותר ופחות. אולם אם תבחרו מכללה מובילה ובעלת שם, אחוזי ההצלחה שלכם במבחנים יהיו גבוהים יותר, זאת בשל ההשקעה הרבה בתלמידים, הלימודים הינם גם תיאורטיים וגם מעשיים, עם מרצים מהשורה הראשונה ומסלול הלימודים הינו מפוקח.

מה תפקידו של שמאי מקרקעין?

שמאי מקרקעין משתכר בכבוד, העניין גם תלוי בניסיון שלו ומספר השנים בהם הוא עוסק בתחום. בין תפקידיו: הערכת שווי של נכסים כמו משרדים, מפעלים ובתים פרטיים. בקורס ילמדו נושאים כמו יסודות תכנון עירוני, הנדסת בניין, הנדסה אזרחית, מיפוי, מדידה, סטטיסטיקה, מבוא לתורת השמאות ועוד.

למידע נוסף הכנסו עוד היום – האתר של מכללת אפיק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *