ניקוי שטיחים

שטיחים, הינם פריטים שמוסיפים יופי וחמימות לכל מקום בבית. אמנם שטיחים עשויים להיות יפים ותוספת לעיצוב, אך יש לנקותם. ניקוי שטיחים הינו תחום וותיק שרק משתכלל עם השנים ויש  להשאיר את עבודת הניקוי שלהם בקרב חברות שמתמחות בסוג זה של ניקוי. ישנה אחריות רבה של החברות שעוסקות בניקוי ריפודים ושטיחים, כך שתוכלו להיות שקטים, כי השטיח היקר שלכם, נמצא בידיים מיומנות ומקצועיות והוא יחזור לביתכם כמו חדש. מיותר לציין, כי ישנן חברות העוסקות גם בתיקון אמנותי של שטיחים, מה שישמר אותם לעוד שנים רבות.

לכל חברה המתמחה עם ניקוי שטיחים יש את הציוד היעיל והמשוכלל ביותר וכן את חומרי  הניקוי הייעודיים שמתאימים לכל שטיח, כזה שהוא עשוי מצמר, משי או שטיח סינטטי, שטיחים מקיר לקיר ועוד.

השלבים השונים של ניקוי השטיחים

בכל ניקוי של מוצר מסוים יש את השלבים שלו וכך גם כאשר חברה מגיעה לבצע את העבודה של ניקוי שטיחים. השלב הראשון הינו שאיבה יסודית של השטיח באמצעות שואב רב עוצמתי שישאב ביסודיות את האבק וגרגירי החול מן השטיח. ניתן לראות כי במכונות מקצועיות של ניקוי שטיחים, קיימות מברשות ניקוי רכות  וקשות יותר, כאשר מתאימים את סוג המברשת לשטיח וכן את חומר הניקוי שיתאים לסוגו של השטיח.  המברשות המותקנות בתחתית מכונת הניקוי, מסתובבות במהירות של 600 סיבובים בדקה ומהמיכל של המכונה, מוזרק חומר הניקוי וכך למעשה, המברשות מקרצפות את השטיח.

השלב הבא יהיה יניקת המים והסבון מהשטיח עד להוצאת הנוזלים. ישנן שתי דרכים לביצוע ניקיון של השטיחים בביתכם, האחת היא כשמגיע נציג עם רכב ולוקח את השטיחים אל מפעל הניקוי ששם גם מבצעים תיקון בהם, או לנקות את השטיח בביתכם.

איך לבחור חברה שמתמחה עם ניקוי שטיחים?

בגלל שקיימות כל כך הרבה חברות שמבצעות ניקוי שטיחים, יש לפנות אל חברה ידועה ומוכרת, כזאת שיש לה שם ומוניטין והמלצות רבות. ראשית, הנציג יגיע אליכם לבדוק את סוג השטיחים ולמדוד את גודלם כי ממש כמו בניקוי ריפודים, העלות תהיה על פי מחיר של מ"ר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *