עו"ד תאונות עבודה בבאר שבע – האם גם תאונה בדרך לעבודה נחשבת?

תאונות עבודה הם דבר נורא, אדם הולך לעבודתו בכדי להביא כסף הביתה, ונפגע במהלך עבודתו. כולנו יודעים שכאשר ישנה תאונה במהלך העבודה היא נחשבת לתאונת עבודה ואנחנו זכאיים לפיצויים מהביטוח הלאומי ולעיתים גם מביטוח החובה. אמנם, ישנם מקרים שהם פחות ברורים, אחד מהם היא פגיעה בדרך לעבודה. החוק מתייחס כמובן גם למקרה כזה, וקובע שתאונה שהתרחשה בדרך לעבודה כאשר הנפגע עשה את דרכו בדרך הרגילה לעבודה, נחשב הדבר כתאונת עבודה כל עוד לא סטה מן הדרך הרגילה. בכל מקרה מומלץ לדבר עם עו"ד תאונות עבודה בבאר שבע שמתמחה בתחום.

מקרים בהם למרות סטייה מהדרך הרגילה התאונה נחשבת כתאונת עבודה  

ישנם מקרים מסוימים בהם למרות שהעובד סטה מן הדרך הרגילה נחשב הדבר לתאונת עבודה:

  • מילוי חובה עבור המעביד: אם הסטייה מן הדרך התרחשה בעקבות בקשה של המעביד, אפילו בדברים שאינם קשורים לעצם העבודה, כמו בקשה שיקנה עבורו דבר מה, נחשב הדבר כתאונת עבודה.
  • ליווי הילדים לגן: במקרה בו התאונה התרחשה כאשר העובד סוטה מדרכו לעבודה על מנת להביא את אחד מילדיו לגן או מעון, תחשב התאונה כתאונה עבודה.
  • לצורך תפילת הבוקר: כאשר העובד היה בדרכו לעבודה ועצר לתפילת שחרית, נחשב הדבר כתאונת עבודה. אמנם, תפילות מנחה וערבית אינם נחשבות לעניין זה.

מיצוי הזכויות של נפגע תאונות עבודה 

לא תמיד האדם הממוצע יכול לדעת לעמוד על הזכויות שלו. הסעיפים והפרטים הקטנים הם רבים וכדי לדעת האם אתם ממצים את הזכויות המגיעות לכם בעקבות תאונת העבודה תוכלו לפנות לשירותיו של עו"ד תאונות עבודה בבאר שבע, והוא יוכל לכוון אתכם האם מגיע לכם פיצוי ומה גובהו, מתוך הידע המקצועי והניסיון שעורך הדין צבר במהלך השנים בהם הוא מתעסק בנושא. למידע אודות עורך דין לביטוח לאומי בבאר שבע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *