ייעוץ משכנתא

אם אתם מעוניינים לרכוש דירה, אתם לבטח מבינים כי החלטה זו היא אינה פשוטה. יש לבצע סקר שוק ולמצוא את כל המידע הנחות בכדי למצוא את המשכנתא הטובה והכדאית ביותר. זו הסיבה שעליכם לפנות אל  מי שמומחה בתחום ייעוץ משכנתא , כאשר הוא ימצא עבורכם את הריבית הנמוכה ביותר בשוק, כך שההחזר החודשי יהיה קל יותר. הלוואה של משכנתא נמשכת לפעמים עד ל- 20 שנה. כאשר תגיעו אל יועץ המשכנתאות בבנק, כבר כדאי כי תהיו בקיאים בריבית, בפריסת התשלומים הנוחה וכל המידע שיהיה בידכם, כך שתצליחו להתחיל בהליך המשכנתא.

ראשית, יש לדעת, כי יועץ המשכנתאות מטעם הבנק שממנו תהיו מעוניינים ליטול משכנתא, לא יהיה אובייקטיבי כמו  יועץ משכנתאות בלתי תלוי כאשר הוא לא עובד עבור האינטרסים של הבנק. במקרים רבים, כדאי לקבל ייעוץ משכנתא מיועץ משכנתאות בלתי תלוי ולשלם לא סכום זניח, מה שלבטח יחסוך לכם המון כסף לטווח הרחוק.

כדאי תמיד להגיע אל יועץ משכנתאות פרטי

בגלל הצורך בהלוואות לצורך משכנתא, ישנן חברות פרטיות שבהם מעניקים ייעוץ משכנתא כלכלנים ואנשי מקצוע בכירים בתחום שמציעים שירות פרטי לזוגות ומשפחות המעוניינות לרכוש דירה.  יועצים אלה, מתווכחים עם הבנקים על הריביות ויבצעו עבורכם את החיפוש המתאים ביותר לריבית נמוכה ומשתלמת, כאשר הם מודעים לריביות השונות  שמציעים הבנקים למשכנתאות על לקיחת משכנתא. מי שידאג לאינטרסים האישיים שלכם, תהיה חברה לייעוץ משכנתאות היות והיא משרתת את האינטרסים שלכם ולא של מוסד בנקאי המעוניין להרוויח מכם כמה שיותר כסף.

חברה לייעוץ משכנתאות- כנראה שביצעתם עסקה טובה

 אם מצאתם חברה מוכרת  שמציעה  שירות כה יעיל כמו ייעוץ משכנתאות לבטח תבינו כי אתם בדרך לביצוע עסקה טובה. יש לקחת בחשבון כי חיסכון זה של מציאת משכנתא בריבית ובהחזרים אטרקטיביים, עשויה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים. גם מבחינת הבירוקרטיה הכרוכה בהמון ריצות, ניירת וכדומה, תיחסך מכם  ע"י קבלת ייעוץ וקשריה של חברה המייעצת לכם את המשכנתא הטובה והאטרקטיבית ביותר ותבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *