איך תחסכו לחופשה הבאה שלכם?

מי לא רוצה לצאת לחופש? הבעיה שחופש זה דבר יקר! מצאנו עבורכם את השיטה המעולה כיצד תצליחו לחסוך לחופשה בתנאי שתסיימו לקרוא את השורות הבאות. בימינו קיצורי דרך ושילוב יעיל של טכנולוגיות הם צורך מבוקש יעיל ושימושי. היום תוכלו למצוא גם בסלקום טריפל את השירות שמותאם בדיוק לצרכים של כל אחד ואחת.

השירות כולל טלוויזיה שפונה לכל אחד מדיירי הבית. היא משדרת מגוון שלם של ערוצים מובילים בתחומם כמו ערוצי חדשות, ספורט וערוצי ילדים פופולריים. עוד השירות של סלקום טריפל כולל ספרייה של תכניות וי או די, שיש בה את כל הסדרות הנחשקות והסרטים הכי שווים שרק תוכלו לבקש. ספרייה זו מתאימה את עצמה כל העת לתוכן חדש ועכשווי וזאת ללא כל עלות נוספת. 

אז איפה הקאצ' בכל זאת?                                                                                               

על ידי האפליקציה של סלקום טי וי שהיא כאמור ללא עלות בייחוד למי שמחובר לסלקום טריפל, יסופק השירות של צפייה שהתחלתם בבית, תוכלו לצפות כעת בנייד שלכם אם אתם בעת נסיעה באוטובוס, בחופשה בקריביים או בכלל בבית יולדות.

חבילה מושלמת                                                                                                      

עוד תוכלו ליהנות משרות הטריפל מחבילה שהיא תכלול בתוכה טלוויזיה, קו ביתי לטלפון פלוס תשתית של ספק האינטרנט שלכם וכל זה במחיר מצחיק. כך למעשה אתם תחסכו כל כך הרבה כסף שעד כה שילמתם עבור כל שירות בנפרד – ובדרך זו תוכלו לחסוך לחופשה השנתית שלכם! מדובר בחסכון של יותר מ 1500 ₪ !!!

שירות ללא ספקים רבים                                                                                                 

באמצעות השירות של טריפל לא תצטרכו להתעסק יותר מדי עם ספקים. יש מענה במקום אחד לכל השאלות שלכם. תקבלו תמיכה ישירה בפנייה אחת ללא מעבר בין כמה ספקים, מה שהיה נהוג בעבר. מומלץ אם כן להצטרף לשירות הזה שמאפשר לכם גם תשתית וספק אינטרנט, גם קו טלוויזיה וקו טלפון נייח.

מדובר אם כן במהפכה אמתית יש לומר. רפורמה ושינוי שמעודדים את התחרות בכל עולם התקשורת ומאפשרים לכל אחד לקבל את השירות הכי מתקדם ובמחיר הנמוך ביותר.

סלקום טריפל כבר אמרנו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *