השקעות נדל"ן בדירות סטודנטים באנגליה

השקעות נדל"ן בדירות סטודנטים באנגליה

בריטניה היא הכלכלה השנייה בחוזקתה באזור של אירופה, והיא בהחלט אחד מן המקומות היותר חביבים על הישראלים כאשר הם רוצים לצאת אל טיול של נופש נחמד. עם חוזק שכזה היה נדמה כי רכישה של נכס בבריטניה היא משימה בלתי אפשרית וכבר עדיף להשקיע ברכישה של משהו זול במדינה, אולם התנודות בערך הפאונד לצד פיתוח אזור הצפון הופך את הרעיון הזה למשהו בר השגה.

השקעות נדל"ן בדירות סטודנטים באנגליה

הירידה המתמדת של הפאונד

מי שעקב אחר מטבע הפאונד הבריטי במהלך של כמה עשורים בוודאי שם לב כי אם המטבע הזה החל את דרכו כאשר הוא שווה ערך לשמונה שקלים עבור מטבע אחד, הוא הלך והפסיד מערכו עד למצב שבו הוא הפך להיות בשנים האחרונות לכזה ששווה פחות מחמישה שקלים לפאונד אחד בודד. הירידה בשווי של המטבע המקומי של בריטניה הפך את האפשרות של ההשקעה עם השקל הישראלי למשהו הרבה יותר אפשרי והרבה יותר אטרקטיבי, בייחוד לאחר שמתחילים לראות מחדש מגמה של עלייה.

השקעה ברכישה של נכס תעשה בעלות נמוכה כאשר השווי של הנכס רק ילך ויגדל לא רק בשל היותו באזור מתפתח של ביקוש, אלא בשל העובדה כי המטבע התחזק וכעת השווי של הפאונד הוא גבוה יותר מכל מה שהושקע במקור.

עוד מידע תוכלו לקרוא בלחיצה על קישור זה.

העלייה בביקוש דירות לסטודנטים

אזור הצפון של בריטניה עובר תהפוכות לטובה בזמן האחרון כאשר המדינה הכריזה כי היא מתכוונת להתחיל ולחדש את האזורים של הצפון עם פרויקטים של מגורים, יצירה של מוסדות ציבוריים, הקמה של מוסדות לימוד ושדרוג כל המתחמים הקיימים אל עבר משהו הרבה יותר אטרקטיבי לחיים, ולהשקעה.

מכיוון שהולכת להיות נהירה של אנשים וגדילה של כמות האנשים אשר מתגוררים באזורים השונים של צפון המדינה, ויותר סטודנטים שהולכים לחפש שם אחר מקומות למגורים בזמן שבו הם עוברים את כל שנות הלימוד הנדרשות. דבר זה יעלה באופן תמידי את הביקוש אחר דירות לצעירים, עם הדגש על סטודנטים, וזה אומר כי עם השקעה של מאות אלפי שקלים בודדים יכולים לשריין דירה שתביא כסף בכל חודש, מידי שנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *