לימודי שוק ההון

האם כדאי ללמוד שוק ההון? הצוות של ביג שוט יסביר לכם למה כן כדאי לכם

לא מעט אנשים נוטים לחשוב ששוק ההון, על נגזרותיו השונות, מיועד אך ורק לאנשי מקצוע, לאנשים שמתמחים ומתעסקים בו ולא לכל אחד. זו גם הסיבה שהם לא ימהרו להשקיע את הכסף שלהם במניות, אופציות או מקומות אחרים, הם פשוט יעדיפו לתת לאחרים לעשות את זה בזמן שהם יפנו אל מסלולים סולידיים.

ובכן, זה לא מדויק. כל אחד צריך להכיר את הסביבה העסקית בה הכסף שלו מתנהל או יכול להתנהל, ועל כן, כל אחד גם צריך להכיר את שוק ההון. לא חייבים לעשות תואר בתחום, אפשר להסתפק בלימודים בסיסיים, אפשר גם להיעזר במספר קורסים כמו שמציעים בקורס של ביג שוט, ובצורה כזו ללמוד את כל מה שצריך על עולם ההשקעות מהיבטים שונים. תהיו בטוחים שעם המרצים הנכונים ותוכנית לימודים מתאימים, אתם תפיקו לא מעט תועלת מהלימודים, לטווח קצר וארוך.

מדוע משתלם להירשם אל לימודי שוק ההון

ראשית, אם נרצה או לא נרצה, הכסף שלנו מעורב בשוק ההון. דרך קרנות הפנסיה, דרך חברות הביטוח, דרך הבנקים, אפילו במובן מסוים בכל דבר שאנחנו צורכים בחיינו הפרטיים, במובן כזה או אחר זה קשור לשוק ההון. הרי אם אנחנו צורכים מוצר של חברה מסוימת שנסחרת בבורסה, הרי שההתנהלות שלה יכולה להשפיע עלינו מבחינת ערך המוצר. אנחנו יכולים דרך לימודים של שוק ההון עם ביג שוט, להבין כיצד זה מתבצע, כיצד זה משפיע עלינו.

שנית, אם אנחנו לייצר לעצמנו ביטחון כלכלי ארוך טווח, אנחנו לא יכולים להסתפק אך ורק בחסכונות ופיקדונות בבנק. לא היום כשהריביות הן מאוד נמוכות. דרך לימודי שוק ההון, אנחנו נלמד איפה כדי ואיפה נכון לנו לשים את הכסף שלנו.

שלישית, במהלך השנים למדנו שיש תנודתיות רבה בכלכלה העולמית והמקומית. אם אנחנו רוצים ליהנות מהמצב או לפחות לא לספוג מכה כתוצאה מזה, הרי שעלינו להבין בלמידה עם גיא ברנד מייסד ביג שוט כיצד מתבצעים תהליכים, וכיצד עלינו לפעול במקרה וחס וחלילה יהיה עלינו לשנות את ההתנהלות הכלכלית שלנו, מבחינה אישית ובוודאי מבחינה עסקית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *