מילוי שפתיים

מילוי שפתיים בחומצה הילאורנית או בוטוקס

כיום ישנם לא מעט טיפולים קוסמטיים לא פולשניים המוצעים עבור הצערת עור הפנים, העלמת קמטים, מילוי שפתיים או לחיים, מתיחת פנים בחוטים ועוד. הטיפולים הקוסמטיים הללו רלוונטיים בעיקר עבור נשים אשר ככל שהם מתבגרות הן חשות שהמראה שלהן פחות יפה ואטרקטיבי בשל העובדה שעור הפנים שלהם מזדקן, מתפתחים בו קמטים ונוצרים בו אזורי עור רפויים. ניתוח פלסטי הינו אופציה העומדת על הפרק כאשר מדובר במתיחת פנים לצורך העלמת קמטים ועוד. אולם, בטרם בוחרים דווקא בניתוח פלסטי שמהווה הליך כירורגי פולשני ומסוכן, ניתן להיעזר בשיטות הזרקה של חומרים שונים אשר מבטיחות תוצאות יעילות באותה המידה למראה עור הפנים. החומרים הנפוצים ביותר עבור הזרקה למראה פנים צעיר ואיכותי יותר הם: הבוטוקס והחומצה ההילאורנית

מילוי שפתיים

מהו בוטוקס ומהי חומצה הילאורנית

הבוטוקס הוא חומר אשר מופק מהרעלן. שימוש בחומר במינונים נמוכים מסייע לשרירים להיות חלשים יותר ולכן, השימוש בו עבור הזרקה במקומות שונים בפנים יכול לסייע לטשטוש קמטים מסוג קמטי הבעה וקמטי גיל. חשוב מאוד לדעת שבכדי הבוטוקס אכן יהיה יעיל לצורך מטרתו, יש לבחור ברופא המומחה בתחום הזרקות בוטוקס אשר משתמש בחומר המקורי ובמינון הנכון. חומר לא מקורי ושימוש במינון לא נכון עלול ליצור תופעות לוואי קשות לאישה העוברת את הטיפול ובעיקר עלול לפגוע במראה פניה באופן כזה או אחר. החומצה ההילאורנית היא חומר טבעי אשר מצוי בשכבה החיצונית של עור הפנים. שימוש בחומצה הילאורנית רלוונטי מאוד עבור מילוי מקומות שונים בפנים בשל הדלדול של רקמת העור.

האם כדאי להשתמש בבוטוקס או בחומצה הילאורנית עבור מילוי שפתיים

לא מעט נשים בוחרות במילוי שפתיים. כל אישה אשר חשה כי השפתיים שלה ריקות מדי והיא הייתה מעוניינת שהמראה שלהם יהיה מלא יותר, פונה לתחום הרפואה האסתטית בכדי לקבל מענה לצרכה. בעוד שבוטוקס יעיל יותר עבור העלמת קמטי הבעה וגיל, הלא ששימוש בחומצה ההילאורנית רלוונטי יותר עבור מילוי חלקים שונים בפנים כגון: שפתיים או לחיים. לכן, על אך שניתן לבחור גם בבוטוקס עבור מילוי שפתיים וגם בחומצה הילאורנית, הלא ששימוש בחומצה ההילאורנית הוא פרקטי יותר עבור צורך זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *