גלגלים לרהיטים

גלגלים לרהיטים

גלגלים לרהיטים הם גלגלים הנצמדים לרגליו של רהיט ומאפשרים לו לנוע בחופשיות ממקום למקום. גלגלי גזע מתברגים בתוך רגלי רהיטים ואילו גלגלי ה"גביע", תומכים ברגל בתוך גביע הבנוי בצורה יציבה. אז אילו גלגלים הרהיטים שלכם צריכים? ראו באתר גולבי.

גלגלים לרהיטים

כסאות משרדיים וכסאות אוכל, בנויים לעתים קרובות עם גלגלים המחוברים מתחתיהם. אתם יכולים להוסיף גלגלים לכל כיסא אם הרגליים שלו בנויות חסונות מספיק כדי לתמוך בהן. 

בחרו כיסא עם רגלי עץ בעובי של לפחות סנטימטר לכל כיוון. עדיף אם לכיסא יהיה תומכים אופקיים לא יותר משמונה סנטימטרים מעל לרצפה, שכן הוספת גלגלים תפעיל לחץ על הרגליים כדי להניע אותם.

איך להסיר לכלוך מהגלגלים?

כדי להסיר לכלוך שהצטבר על ובתוך גלגלים לרהיטים שלכם, גרדו קודם כל את חתיכות הפסולת והלכלוך הגדולים בעזרת סכין או קצה מברג. זוג פינצטה גם כן יכול לעזור לכם למשוך חתיכות שיער ולכלוך מהפיר של הגלגלית. 

אם אין לכם כלים לניקוי לכלוך פנימי מהגלגלים, חתכו חתיכת מצינור דק וקפלו אותו מעל עצמו ליצירת לולאה שמתאימה לחדירה אל תוך הגלגל והסירו כך את הלכלוך.

האם אפשר לשטוף את גלגלי הרהיטים?

כן, בתנאי שהמים לא יגעו ברהיט עצמו. זה עלול ליצור עובש סביב העץ ולהרוס אותו תוך כמה שבועות. מכיוון שאתם רוצים לשמור על הרהיטים שלכם, ישנו פתרון אחר.

מכיוון שאנו לא נרצה להרוס את הרהיטים יקרי הערך שלנו, לכן הסירו גלגל אחר גלגל מהרהיטים שלכם, ונקו כל אחד בנפרד. יש לשים לב שהגלגלים שלכם מיועדים לניקוי מסוג זה כי אם לא, החלודה תחכה לכם מעבר לפינה ותהרוס לכם גם את הגלגלים וכמובן גם את הרהיטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *