בדיקת מתקנים מתנפחים

בדיקת מתקנים מתנפחים על חשיבות ובטיחות

מתקנים מתנפחים יכולים להיות חוויה כיפית במיוחד גם לילדים וגם למבוגרים. המתקנים במתנפחים מוצבים באירועים גדולים וקטנים, במסיבות, ימי הולדת, חגיגות שונות, מסיבות סיום, ושלל אירועים כאשר המתנפחים מהווים האטרקציה המרכזים של האירוע. עם זאת על מנת למנוע אסון וכדי שהחגיגה לא תגמר בצורה נוראית חשוב לבצע בדיקת מתקנים מתנפחים כדי לשמור את הביטחון של החוגגים.

לפי חוק רישוי העסקים החברה למתנסים ומשרד החינוך – חייבות החברות והספקים המתמחים בתחום המתנפחים לבצע בדיקות למתנפחים שהם מייבאים ומשווקים לפי תווי התקן הישראליים ועליהן לוודא כי הספקים הינם בעלי כלל המסמכים כי המתקנים והמתנפחים נבדקו על ידי מעבדה מוסמכת. לכן אחת הפעולות החשובות כאשר אתם בוחרים מתנפחים לאירוע שלכם היא לבדוק כי אכן המתנפחים שלכם עומדים בתקן ונבדקו בכל המעבדות והם בטיחותיים ומתאימים לשימוש.

בדיקת מתנפחים – כיצד מבצעים?

דרך נוספת לבדוק מתנפחים לפני השימוש היא באמצעות חברות שמתמחות בבדיקות קונסטרוקציות של מתנפחים וחברות המתמחות בהסמכת מעבדות של מתנפחים. כאשר תעזרו במומחים בתחום, תוכלו לוודא כי המתנפחים שאתם משווקים או במתנפחים שאתם משתמשים בהם לאירוע שלכם הינם בטוחים לשימוש. באמצעות הבדיקות שיבצעו המומחים במתקנים שלכם תוכלו לוודא כי המתנפחים הינם כשירים לשימוש והם בטוחים לקראת האירוע שלכם.

אל תוותרו על בדיקות מקיפות

כאשר אתם מתכוננים לאירוע גדול חשוב לא לוותר ולבצע בדיקות קונסטרוקציה למתנפחים שלכם. בכך תוכלו להבטיח את הבטיחות המשתתפים. כאשר אתם רוכשים מתנפחים לאירוע קטן, שימו לב שאתם רוכשים או שוכרים אותם מחברה שהמתקנים שלה עומדים בכל תווי התקן, וכי במתקנים בוצעו כלל בדיקות המעבדה ההכרחיות והנחוצות. בנוסף, על מנת להתקין את המתקנים בצורה נכונה, מוטב להיעזר באנשי המקצוע המומחים בתחום – וזאת כדי למנוע אסונות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *