פורטל הרצאות וסדנאות

סגול: פורטל הרצאות וסדנאות לכל מטרה

למידה היא חלק טבעי של החיים. מן הרגע בו אנחנו יוצאים אל אוויר העולם, בני האדם נמצאים למעשה בתהליך בלתי נגמר של למידה, שאותו הם יכולים לבחור האם להעמיק עוד הלאה לאחר שהם כבר סיימו את השלבים היותר שגרתיים של לימודים בגילאים צעירים.

אנשים חשים את הצורך הזה ללמוד יותר כאשר הם נכנסים אל שלבים שונים של החיים, כמו רגעים של חתונה, רגעים של הריון ולידה, הקשיים של הורה והדילמות לגבי מקום העבודה. לכל שלב כזה של החיים יש כבר אנשים אשר למדו דבר או שניים בעניין, ואת המידע הזה שהם כבר למדו הם מעבירים הלאה לאלה שאותו מבקשים.

מבריאות ועד לשבירת שגרה

סגול הוא אחד מאותם מקומות שבו מרוכזים להם אנשים שיש להם ידע עשיר בנושא אחד או בכמה נושאים שונים. מכיוון שבחיים ישנם שלבים שונים של צמיחה אצל בני האדם, אז עבור כל התקופות הללו יש גם אנשים שכבר צברו להם אי אלו השגות ומבקשים ליצור דיון מעניין לגבי נושא וכל מה שאפשר ללמוד לגביו עוד הלאה.

הרצאה היא דרך נהדרת לקבל עוד מידע על ידי טובי המוחות בנושא נבחר, וכאשר קבוצה של אנשים מתקבצת לה יחדיו במטרה לדעת יותר, הרצאה בעניין בהחלט היא דרך נהדרת להפסיק לחפש מידע בגוגל ופשוט להיכנס אל עולם מרתק שבו לומדים על האספקטים השונים של החיים.

פורטל הרצאות וסדנאות

הרצאות בכל תקציב ולכל קבוצה

היופי בכל סוג של הרצאה הוא שהיא יכולה להתאים לכל סוג של קבוצה שמחפשת אחר סוג מסוים של מידע. זו יכולה להיות קבוצה של אימהות שמחפשות השראה, קבוצה של עובדים שרוצים לפרוץ את הגבולות של המדע או קבוצה של אנשים שפשוט מבינה כי דרך החיים המודרנית לא מביאה כל סוג של בריאות אלא רק מחלה.

אלה אנשים אשר יודעים כבר מה מעניין אותם או מה יכול לעניין אותם, ורק צריכים למצוא את המרצה שיעביר את ההרצאה שמתאימה לסוג התקציב שאיתו הם מגיעים כאשר החיפוש בפורטל הוא בהחלט דרך נוחה להשיג את כל מה שמחפשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *