כמה עולה השחרת חלונות לרכב? השיטות והמחירים

כמה עולה השחרת חלונות לרכב? השיטות והמחירים

כיום אנחנו רואים יותר ויותר מכוניות שהחלונות שלהם מושחרים. למה בעצם בוחרים אנשים להשחיר את חלונות הרכב שלהם? מה רע בחלונות השקופים, הבוהקים והנקיים?

אז כאן כדאי לדעת כי ישנן כמה וכמה יתרונות לחלונות המושחרים.

צל – החלונות המושחרים מעניקים צל למכונית ולמעשה הם חוסמים מהחום לחדור אל המכונית. לא שזה פותר לחלוטין את הבעיה ואת ההתמודדות עם החום אך בהחלט אפשר לומר כי מדובר בהקלה משמעותי.

מניעת קרינה – השמש לא רק מחממת. היא גם מקרינה קרינה מזיקה. כולנו יודעים כי יש להיזהר ולהישמר מפני קרינת השמש. כאשר מדובר במכונית לא תמיד ישנה האפשרות לברוח מהשמש החודרת אל תוך המכונית גם כאשר החלונות סגורים. האפשרות של השחרת החלונות פותרת למעשה במידה רבה את הבעיה, כאשר ברור כי כתוצאה מכך המכונית תהיה הרבה יותר מוגנת.

מניעת סנוור – קרני השמש מסנוורות ומפריעות מאוד לראות. הבחירה בהשחרה של חלונו ת הרכב היא אפשרות מעולה כאשר אפשר יהיה להביט מתוך החלון המושחר בלי להסתנוור מהשמש. בדומה למשקפי שמש המונעות את הסנוור.

תחושה אינטימית – מכונית שקופה היא פתוחה לכל וכל מי שעובר על יד המכונית יכול לראות בדיוק מה קורה בתוכה. ההשחרה של חלונות הרכב מעניקה תחושה אינטימית ופרטית כאשר הרכב הופך להיות מקופם הרבה יותר פרטי.

שיטות להשחרת החלונות

ישנן כמה וכמה שיטות להשחרת חלונות. יש כאלה הרוכשים מדבקות והם פשוט מדביקים אותם בעצמם. התוצאה האי אמנם אותה התוצאה אך מבחינת עמידות, המדבקות הללו לא תמיד מצליחות להוכיח את עצמן. ישנם מקרים אשר בהם המדבקות יתחילו להתקלף תוך זמן קצר ולמעשה הן כבר לא יהיו ממש אפקטיביות.

מדבקות בהדבקה מקצועית

ישנה האפשרות לפנות אל מוסך מקצועי כמו BCW, אשר שם יבצעו עבורכם את העבודה בצורה הרבה יותר מקצועית ומדויקת. התוצאות תהיינה מושלמות.

מלבד זאת ישנה האפשרות של השחרה באמצעות לייזר. זוהי השחרה הכי יעילה והכי מדויקת אך היא בלתי הפיכה. כלומר אי אפשר להתחרט והחזיר את החלונות למצב הקודם לאחר ההשחרה.

כמה עולה השחרת חלונות לרכב?

המחיר עומד על כמה מאות שקלים בלבד כך שאין סיבה להימנע מהדבר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *