הסרת שיער בלייזר

כמה עולה הסרת שיער לצמיתות?

הסרת שיער לצמיתות הינו הליך שכולל כמה וכמה טיפולים אשר המטרה שלהם היא אחת – להשיג מצב בו שיער מיותר ולא רצוי מפסיק לצמוח. הטיפול הזה מוצע לגברים ולנשים שרוצים להתפטר אחת ולתמיד מהשיער המיותר. הוא יכול להתאים לאזורים שונים בגופנו והוא יכול להוביל אותנו לתוצאות טובות מאד. זאת כמובן אם נדע לבחור את המכון המומלץ ואת המטפל המקצועי שבכוחו להציע לנו מענה מתאים ותוצאות מוכחות.

מה המחיר של הסרת שיער לצמיתות?

בתחום הסרות השיער יש כמה וכמה שיטות תמחור. יש מכונים שבהם גובים מחיר תמורת כל פגישת טיפול. הווי אומר שלפי העניין ומספר הטיפולים הנדרשים ייקבע המחיר בסופו של עניין. לעומת זאת יש מכונים שרואים לנגד עיניהם את הצורך של הלקוח = תוצאות בשטח. במכונים אלו קובעים את המחיר פר חבילה. כלומר, הלקוח רוכש חבילה להסרת שיער ב IPL. החבילה כוללת מספר מסוים של טיפולים אשר לרוב משיגים את התוצאה הרצויה ועליהם משלם הלקוח. במידה ויהיה צורך בטיפולים נוספים הלקוח ישלם עליהם בנפרד.

השוואת מחירים ועלויות

חשוב לדעת כי נכון לבצע השוואת מחירים בין המכונים המובילים על מנת לקבל אינדיקציה ביחס למחירים המקובלים בענף. כמו כן כדאי לדעת שיש הסדרים מול קופות החולים ולא פעם ניתן לקבל החזרים עבור הסרת שיער לצמיתות. הדבר תלוי בקופת החולים בהם אתם מבוטחים, בביטוח המשלים שיש לכם ובהסדרים שיש לקופה מול המכון בו אתם מבצעים את הטיפול. אמנם לרוב טיפולי הסרת שיער לצמיתות יעלו לא מעט, אבל בכל זאת כדאי לבצע השוואות ובירורים על מנת לקבל את התמונה במלואה ולהיות בטוחים שהמחיר שאתם משלמים הינו משתלם ושאתם מקבלים טיפול מקצועי עם תוצאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *