בריכות שחייה אקולוגיות

בריכות שחייה אקולוגיות כדאי לבנות יחד עם חברה מקצועית

בריכות שחייה אקולוגיות הן אחת הדרכים שבהן ניתן להתפנק וליהנות מצלילה במים נקיים וטבעיים בחצר הבית.

בריכות מסוג זה מאפשרות סוג של מעיין נובע טבעי, שבו משולבים מוטיבים מהטבע, כאשר בבריכה לא מעורבים כימיקאלים מסוכנים הדרושים לניקיון בריכות רגילות.

בריכה אקולוגית מאפשרת דרך חיים טבעית תוך שחייה ברחצה במקווה מים טבעי, כאשר הבריכה מעניקה מענה נקי בזמן שהמים מטוהרים באמצעות הצמחייה הייחודית שנמצאת במים.

בריכות שחייה אקולוגיות

כיצד בונים בריכת שחייה אקולוגית?

על מנת לבנות בריכת שחייה אקולוגית יש לתכנן את מיקום הבריכה ואת השטח שסביבה, לחפור בור באמצעות דחפורים בעומק וברוחב הרצוי לבריכה, תוך התאמה מודולארית של הבריכה עם תנאי השטח, הטבע והחצר.

לאחר מכן נעשים אמצעי לבידוד הבריכה עוד לפני שלבי הנחת הבריכה הכוללים חומרים ייחודים וחציצה באמצעות ברזנט, כאשר לבסוף מניחים את גיגית הבריכה בצורה עמידה והרמטית בבור שנקבע עבורה.

את הגיגית ממלאים עם מים נקיים וטבעיים כאשר בתוך המים מניחים צמחי מים ייחודיים שבאמצעותן ניתן לנקות את הבריכה בצורה טבעית. בכך המים מרגישים טבעיים יותר ללא תוספות כלור או טעם מתכת -י מה שהופך את הבריכה שנמצאת בחצר הבית למעיין פרטי של ממש!

אז איך כדאי לבנות בריכה כזאת?

אם אתם מחפשים דרך לבצע פרויקט רציני של בניית בריכה בכל גודל – חשוב לחקור ולצפות בסרטונים שמסבירים כיצד בונים בריכות מסוג זה. תוך כדי מחקר תוכלו להבין אם בניית בריכה אקולוגית זה משהו שתוכלו לבצע לבד.

האופציה השנייה והקלה יותר היא בניית בריכה אקולוגית באמצעות חברות המתמחות בתחום כמו מים שקטים. בצורה זאת ניתן ליהנות מבריכה חזקה, יציבה, מושלמת שמנקה את עצמה תוך שימוש בטכנולוגיות ירוקות וטבעיות לתחזוקת הבריכה, והנאה מבריכה שמכילה מים צלולים ונקיים.

לסיכום, אם אתם וצים לחזור ולהתקרב לטבע, לחיות חיים איכותיים, וליהנות משחייה ושכשוך במים נקיים ונעימים – זה הזמן להתקדם לבריכה אקולוגית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *