גרביים צבעוניות – גם אותן מתאימים למצבי רוח!

בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בהיצע של זוגות גרביים לנשים, גברים ולילדים. לא עוד גרביים בגוונים חלקים ושבלוניים כמו שחור, חום ולבן אלא גרביים בשלל צבעים ובדוגמאות יפהפיות.

התאמה של גרביים

תכנון של הדור החדש של הגרביים כולל היצע נבחר מאד של צורות מדליקות, דמויות אהובות וכל זאת על רקע של גוונים ייחודיים. כאשר מתלבשים בבוקר, בוחרים את הבגדים הנכונים ולאחר מכן את הגרביים בגוונים תואמים או לא תואמים, על פי רצונו של אותו אדם. ברגע שהוא גורב את הגרביים המצחיקות ומעוררות ההשראה, הוא מחייך לעצמו והדבר כבר מעלה לו את מצב הרוח הכללי שלו והוא יוצא במצב רוח מצוין לעבודה, ללימודים או לסידורים. 

אופציות של גרביים 

כולנו זקוקים לזוגות רבים של גרביים, לנעליים ולמגפיים, ליום יום ולמסיבות. ההיצע הגדול של הגרביים מאפשר לנו לגרוב בכל פעם דגם אחר של גרביים ולהיראות מיוחדים. 

לכל אחד מאתנו וגם לילדים יש מגירה של גרביים ובה יש מבחר גדול וכך בכל פעם ניגשים למגירה ובוחרים את זוג הגרביים שמתאים לנו לגרוב ביום זה.

ההדפסים הצבעוניים כוללים אופציות של טבע כמו המדבר או הים, מאכלים שונים כמו ארוחת בוקר מגוונת, לימונים, סושי, אומלטים, גזר, בננות, חיות כמו אפרוחים או פלמינגו. כמו כן המון צורות הנדסיות, קוביות בשלל צבעים ובשלל גדלים, פסים, נקודות, משולשים, ריבועים ועוד. בזוגות של גרביים מיוחדים יש גם נגיעה לאמנות, המונה ליזה, נסיכה מצרית או ונוס וגם מוצרט, לינקולן ודמויות נערצות נוספות. 

להעלאת מצב הרוח רוכשים בכל פעם ובמיוחד לקראת העונה החורפית, עוד כמה זוגות גרביים כדי שיהיו לנו רגליים חמימות לאורכו של החורף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *