וילונות צבעוניים לבית

וילונות צבעוניים לאן הם מתאימים

צבע הוא אחד הפרמטרים החשובים בחיינו. הוא משתלב בחיינו בכל תחום, ובכל מקום שאפשר. אחד הדברים הקריטיים שמשתלבים מצוין עם צבע הם הווילונות שאנו רואים אותם כל הזמן. כיצד משלבים וילונות צבעוניים ולאן הם מתאימים?

וילונות צבעוניים לבית
בליינד אס Blind Us וילונות

> כדאי לבדוק > באתר בליינד אס Blind Us תמצאו מגוון וילונות לכל חדר בבית

מה היופי בווילונות צבעוניים?

הווילונות הצבעוניים כמובן מוסיפים צבע, אך הדבר החשוב ביותר בצבע הוא ההתאמה שלו לאופי האדם. אדם שבחר צבע שלא מתאים לו, לא יהיה מרוצה מהמקום הכי חשוב שלו, שזה המקום שהוא נמצא בו רוב היום. הצבעים הם לא רק דבר ויזואלי שמשתלב עם העין, למשל שושנה בצבע לבן עם גוונים של צהוב וירוד בתחתית, חוקרי מוח הוכיחו לפני זמן רב כי הצבעים משפיעים על רגשות האדם או האישה שמבחינים בצבעים הללו. יש סיבה למה מציירים לב אוהב בצבע אדום, או שמש בצהוב, הרי לא רק צבע הדם בלב או הצהוב של השמש, אלא שאחת מתכונותיה של הצבע האדום היא תשוקה, ואחת התכונות של הצבע הצהוב היא שמחה והתלהבות, ואור מסמל אצלנו שמחה, ולכן השמש בצבע צהוב.

למי מתאים לשלב וילונות צבעוניים?

  • חדרי ילדים – ילדים מערבבים צבעים כמו שהם אוהבים לערבב רגשות, כך הם יכולים לבחור את הצבע האהוב עליהם, בהתאם לרגש שלהם, ולכן הצבעים הם חשובים להם מאוד.
  • חדרי שינה – מבוגרים לא כמו הילדים, האופי שלהם כבר בנוי טוב מספיק, אך הצבע עוזר להם להישאר מי שהם, ולא לחרוג מנתיבם. היו חדים וחזקים, הישארו עם הצבעים שלכם.
  • אמבטיה – צבעי האמבטיה לא באמת משפיעים על אף אחד, פרט לילדים, אך מגיל קטן טוב להראות להם שהאמבטיה זהו לא מקום שמשתוללים בו, ולכן חשוב מאוד להשאיר את מתחם האמבטיה בצבע אחיד.
  • משרדים – ובכללי כל מקום עבודה, זהו המקום הקבוע של כל האנשים. חשוב מאוד מקום זה יהיה כמו בית בשבילם, ושהמשרדים יהיו בשלל הצבעים, כך שיעירו את העובדים, ושיוכלו ליהנות מהצבעים שמסביב.

כיצד לבחור בווילונות צבעוניים?

הדרך הטובה ביותר לבחירת וילונות צבעוניים לבית היא באמצעות הסכמה כללית של כל הדיירים. בחרו צבעים שיכולים לאחד את כולם, לשלב ולגבש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *