טיפים לאיתור נזילות

התקנת נקודת אינסטלציה – דברים שחשוב לדעת

שיפצתם את הדירה שלכם? מעצבים מחדש את הדירה? רוצים לדעת איך, איפה ובאיזו צורה הכי נכון להתקין את נקודות האינסטלציה? אנחנו כאן בשבילכם.

תפקידה של נקודת המים, הינו ליצור חיבור בין הצנרת לבין הברזים והמכשירים השונים הזקוקים למים. אז אם הוספתם ברז או שהתחדשתם בתמי 4, מדיח כלים, אסלה או מכונת כביסה, אם אין לכם נקודת מים באזור, תצטרכו ליצור אחת כזו.

בעצם מה עושים – התקנת נקודות אינסטלציה JPLUMB מתבצעת על ידי האינסטלטור. הוא יחתוך בצנרת במקום שצריך ויתקין מפצל במקום, אליו הוא יחבר צינור אליו יתחבר הברז החדש שלכם. בידכם שני אפשרויות היכן להעביר את הצינור החדש.

התקנת נקודת אינסטלציה בקיר

הדרך המקובלת והאסתטית ביותר היא דרך הקיר או מתחת לרצפות. התקנת הנקודה בתוך הקיר עדיפה על פני התקנה ברצפה. ההתקנה ברצפה הוא תהליך ארוך ומורכב יותר ותידרש הוספת מחברים ומעקלים, זה עלול להוביל לבעיות בצנרת בעתיד. כאשר הקיר הוא קיר פנימי הברירה שתהיה לכם היא כן להתקין ברצפה.

התקנת נקודת אינסטלציה מחוץ לקיר

אם תרצו לחסוך את כל הכאב ראש והעלות הגדולה בפתיחת הקיר או הרצפה, תוכלו לבחור בדרך הקלה יותר אך האסתטית פחות. תוכלו באמצעות אינסטלטור בירושלים באתר JPLUMB לחבר צינור באופן גלוי בין נקודה גלויה של הצנרת לכיוון הברז החדש. על מנת לחסוך את מעבר הצינור בכל הבית, כדאי לנקוט בפעולה זו רק כאשר נקודת המים בצנרת קרובה למקום של הברז החדש. בחלק מהמקרים תוכלו להעביר את הצינור במקומות מוסווים, מתחת לארונות וכדו'.

בכל אופן כדאי להיעזר באנשים העוסקים בתחום ומבינים בזה.

עלות התקנת נקודת אינסטלציה, נעה בין 700 שקל ל 1,500 שקלים והוא מושפע מסוג העבודה ואורכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *