איך לארגן סדנה לעובדים בצורה נכונה

איך לארגן סדנה לעובדים בצורה נכונה

במידה וצוות העובדים שלכם קצת הידרדר ואיבד את החשק לעבוד, משלל הסיבות המשפיעות על העובד, מומלץ למצוא מקום לסדנאות בשרון ולקיים ימי סנדה וגיבוש עבור העובדים וככה: להעלות את המורל, לשפר את מצב הרוח ולתאם ציפיות. בזמן העבודה והמשמרות העמוסות אין כלכך מקום לקיום השיחות והכיף הזה יחד, כאן תוכלו ללמוד איך לארגן סדנאות לעובדיכם בצורה נכונה ויעילה.

 

גיבוש רעיון

התהליך יהיה מעניין ומגניב יותר ככל שתהיו יצירתיים לגבי ארגון הסדנה עבור עובדיכם.

ישנם אלפי סוגים של סדנאות שונות, אך אתם מכירים את אווירת העבודה וצוות העובדים שלכם הכי טוב. כך, תוכלו להחליט איזו סדנה תהיה המתאימה ביותר עבורם.

במידה ואין לכם זמן או שלא עולה רעיון, תוכלו להיעזר בעובדים. תוכלו לעשות משאל בין העובדים ולתת לאחמ"ש לרכז עבורכם את הרעיונות היצירתיים ביותר, אלה שהרוב הסכימו והצביעו בעדם ומתוכם להחליט במה לבחור ולאיזה סדנה לגשת.

דרך נוספת שתוכל לעזור לכם לגבש רעיון היא חיפוש ברשת. הרשת מלאה במידע ומנועי החיפוש משתוקקים שתקלידו את מילות המפתח הנכונות, כדי להביא לכם את התוצאות האיכותיות ביותר, משם תוכלו לגבש רעיון ולספק יום מיוחד וכיפי לכל צוות העובדים שלכם.

 

קהל יעד

כל בעל עסק המעסיק עובדים ומעוניין לארגן עבורם סדנה, חייב להכיר את העובדים.

מה טווח הגילאים שלהם, מה התפקיד שלהם וכיצד ניתן להפיק עבורם את הסדנה המתאימה ביותר מהנתונים הללו.

קיימות סדנאות רבות עבור מנהלים כמו למשל:

איך לעמוד מול קהל

שיווק באופן יצירתי ונכון

סדנאות מנהיגות

עמידה בזמנים ועוד…

כמו כן קיימות גם סדנאות רבות עבור העובדים הפשוטים כמו לדוגמה:

יוגה

צחוק

סיורים ברחבי הערים השונות

סדנאות בישול ויצירה

סדנאות ריקוד ומוזיקה וכדומה…

 

בחירת מיקום

לחלק מהסדנאות יש מיקום קבוע וסוגרים את האירוע מראש, יש להתייחס למיקומן באופן רציני שכן זה גורם משפיע מאוד ביום מיוחד שכזה.

סדנאות אחרות יכולות להתקיים בכל מקום בו תחפצו, אם זה בחוף הים, במסעדה, מקום לכנסים וסדנאות או אפילו במתחם משחקים ענק. בחירת המיקום חשובה ביותר לצורך החוויה וההנאה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *