פיתוח מנהלים – למבקשים להיות מנהלים מקצועיים וממוקדים יותר

Executive development – Seeking to be even more professional managers

פיתוח מנהלים מהווה כיום אתך אחד מהמפתחות היותר חשובות למצמיחה ארגונית בשווקים תחרותיים. ההון האנושי ובעיקר ההון הניהולי עושה את ההבדל בין חברה טובה לחברה מצטיינת. היה והייתי צריך כיועץ ארגוני שהעביר עשרות סדנאות וקורסים לעובדים ולמנהלים במגוון רחב של סגמנטים בתעשייה ובעולמות העסקיים האחרים הייתי יכול להציג מתווה ומתודולוגיה המתבססים על 7 תחומים מרכזיים שזוהו על ידי כקריטיים להתפתחותם של מנהלים טובים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה ולהיות טובים הרבה יותר.

תחומים מרכזיים שאותם אנו משפרים במסגרת תוכניות פיתוח מנהלים – קורס מנהלים – סדנאות מנהלים

אז איך אפשר לפתח ולהעצים מנהלים ועובדים טובים להפוך למצטיינים? פיתוח מנהלים, הדרכות והעצמה מקצועית וניהולית היא הדרך הנכונה להביא אותם לשפר ביצועים. אנו שמחים לשתף את התחומים המרכזיים להתפתחותם של מנהלים מצטיינים – לצמיחתם של מנהיגים עסקיים כריזמטיים.

  • במסגרת תוכניות פיתוח מנהלים אנו מעודדים את המשתתפים: את המנהלים והעובדים הצעירים לקחת אחריות ולהוביל תהליכים פשוטים בארגון. אנו מעצימים אותם. מעניקים להם אחריות וסמכות כבר מהשלב הראשון להניע צוות ולהיות אחראיים לפעילות קבוצתית איכותית. זהו שלב חשוב בכל תהליך של פיתוח מנהלים ועובדים בתהליכי הצמיחה ובהתפתחות הניהולית, האישית והמקצועית.
  • במסגרת הקורסים והסדנאות למנהלים אנו דואגים כי המשתתפים העובדים והמנהלים הצעירים בארגון יאמצו כלים חזון ותרבות של התמדה וחתירה לעמידה ביעדים. אנו בתוכניות מנהלים ובסדנאות עובדים על שיפור היכולות להתמודד עם קשיים וסביבה ארגונית לא יציבה.

תרבות וחזון ארגוני המאפשרים התנסות וכישלונות

  • אנו מבקשים כי ארגונים וחברות יאמצו חזון ותרבות האומרת שמותר להיכשל. מותר לקחת סיכונים מושכלים מותר לצאת מגבולות המגרש ולנסות להיות יצירתיים וחדשניים. אנו מאד מאמינים כחברה לייעוץ ארגוני ועבודה מול הנהלות ומנהלים כי נכון לאמץ את המנטרה הבאה: "בכדי ללמוד ולצמוח – חשוב להיכשל". היה ולא חווים כישלונות סביר להניח כי לא לומדים… אנו מאמינים כי כישלונות ואכזבות בתחומי הניהול והעשייה הם חלק מאד חשוב בתהליכי הצמיחה של מנהלים ועובדים בתחילת דרכם.
  • במסגרת תהליכי פיתוח מנהלים ועובדים אנו מעניקים בתוכניות מנהלים ובקורסים למנהלים "ארגז כלים" עדכני בנושא מיומנויות ניהול שיווק ומכירות. את המשתתפים, אנו מחזקים תמיד את האומץ לנסות דברים חדשים, לא לפחד מכישלונות ובעיקר לשפר את היכולת לקום ממשברים. כמנהלים צעירים עליהם תמיד האחריות להפיק לקחים ולתכנן מסלול מחדש בכדי להשיג את היעד הבא.

פיתוח מנהלים ועובדים עוסק בהעצמה, שיפור ופיתוח מיומנויות חדשות

  • המשתתפים אצלנו בתוכניות פיתוח עובדים ומנהלים – משפרים את יכולות המו"מ ואת יכולות המכירה מול לקוחות, עמיתים. משפרים את יכולת ההתמודדות עם משברים וקונפליקטים בארגון. אנו מלמדים אותם בקורס המנהלים ובסדנאות המכירה לשאוף להגיע למצב של בניית פתרונות המציגים לשני הצדדים את פורמט ה- . win/win
  • בתהליכי הלמידה וההתפתחות אנו משפרים את יכולתם לקבל החלטות מושכלות. להגדיל את אחוז ההחלטות הנכונות, מלמדים אותם עד כמה חשוב למנהלים בכל דרג נושא איסוף מידע ומודיעין עסקי איכותי לשם קבלת החלטות יותר נכונות.
  • תחום מרכזי נוסף וחשוב הוא התחום העוסק בשיפור וחיזוק היכולות התקשורתיות והאינטליגנציה הרגשית ככלי מאד חשוב להצלחה ניהולית ועסקית.

לבסוף, בתוכניות הדרכה ובסדנאות והקורסים למנהלים ולעובדים אנו מטפלים בחיזוק הדימוי העצמי. משפרים את יכולתם להאמין בעצמם. עוזרים להם לבסס ביטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי כמנהלים וכעובדים צעירים. זהו אחד התפקידים המרכזיים שלך כמנכ"ל ושלנו כעוסקים בפיתוח מנהלים ועובדים. 

המחבר:  מיקי גלילי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *