משקפי צייס

למה כדאי להשתמש בעדשות צייס?

משקפיים הם כלי עזר הכרחי עבור חלקנו, ויש מי שלא מסוגל לראות כמה צעדים קדימה בלי העדשות המתאימות. בעבר כל נושא התאמת העדשות היה מורכב יותר ומדוייק פחות – משקפיים הותאמו על פי מבדקי ראייה, ולא תמיד הצליחו לאתר במדוייק את הליקוי הרלוונטי בעין.

חברת צייס הגרמנית מתמחה בפיתוח מוצרים אופטיים רבים מלבד עדשות משקפיים כמו – עדשות למכשירים תעשייתיים ולטלסקופים, ציוד אבחון רפואי, ועוד.

מאיפה מגיעים משקפיים?

חברת צייס מבינה שעיניים הן איבר ייחודי לכל אדם ולכן כמעט בלתי אפשרי לייצר מוצר אחד שיתאים לכמה אנשים שונים. מסיבה זו עובדת החברה עם מכשיר שנקרא פרופיילר – המכשיר מבצע מעין מיפוי של העין ובאמצעות כך מאתר פגמים ולקויות שונות המצריכים תיקון באמצעות משקפיים. כששואלים – למה כדאי להשתמש בעדשות צייס, הסיבה הבסיסית ביותר היא ללא ספק טכניקת האבחון והבדיקה של העיניים. כדי לייצר את העדשות שולחים את תוצאות הבדיקה לגרמניה, שם מיוצרות העדשות על פי הזמנה אישית ונשלחות חזרה לארץ.

מה מיוחד בהן?

העדשות המולטיפוקליות של צייס אינן דומות לאף עדשה אחרת שנמכרת כיום בשוק. התכונה הראשונה הייחודית להן היא ללא ספק הציפוי האיכותי שלהן. ציפוי זה שומר על העדשות נקיות גם מפני לכלוך קשה במיוחד. בנוסף, הוא מונע סינוור, דוחה מים ודוחה שמן, ומעל לכל – יש לו עמידות בפני שריטות הגבוהה פי שלושה מכל ציפוי אחר כיום. עדשה מולטיפוקלית היא מורכבת מכל עדשה אחרת כיוון שהיא מכילה שלושה מוקדי ראייה שונים. חברת צייס המתמחה בייצור עדשות מולטיפוקל מציעה שלושה דגמים:

  • FrameFit – ייצור באמצעות ליטוש אחורי הופך אותן לעדשות איכותיות במיוחד שאינן תלויות בגודל המסגרת או באזור המיועד לקריאה.
  • GT2 – גם כאן, ליטוש אחורי של העדשה יוצר מבנה המתאים במיוחד לראייה תלת מימדית. עדשות מולטיפוקל מסוג זה מתאימות במיוחד למי שמבלה זמן רב מול מסכי מחשב ומעדיף לשמור על ראייתו.
  • GRADAL TOP – עדשות אלה מיוצרות באמצעות ליטוש קדמי. בדומה לכל יתר הסוגים גם הן מיוצרות כדי להתאים באופן אישי, ומקבלות את הציפוי הייחודי של חברת צייס המבטיח להאריך את חיי העדשה.

חברת צייס היא החברה המובילה לייצור עדשות מולטיפוקל – לא רק בגלל איכות העדשות עצמן, אלא גם בזכות אופן האבחון הייחודי שמבצעת החברה כדי להבטיח עדשות מותאמות אישית לכל לקוח. סיבות אלה ורבות נוספות מסבירות למה כדאי להשתמש בעדשות צייס כשזקוקים לעדשות איכותיות ואמינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *