מתי התחיל כל הסיפור עם הספירולינה

ספירולינה הינו מזון על – סופר פוד בכינוי הבינלאומי. הוא הופק עבור אסטרונאוטים שיצאו לחלל וזקוקים היו למזון איכותי ועשיר מאוד שניתן להצטייד בו באופן זמין ונוח. אך כמו הרבה דברים אחרים שנוצרו עבור חקר החלל, גם הספירולינה הפכה להיות מוצר שימושי ומבוקש גם עבור צרכנים על פני כדור הארץ. כיום לא מעט אנשים בוחרים להעשיר את התזונה היומית שלהם עם ספירולינה כתוסף מזון שמספק לגופם ערכים תזונתיים רבים. נוסף למוצר טרי או אבקתי, ניתן למצוא גם ספירולינה קפואה למכירה באתר Live Spirulina.

למי מומלץ לצרוך?

כמו כל תוסף תזונה חשוב לזכור כי יש לקבל הכוונה רפואית והמלצה לגבי צריכה נבונה. כי כל רכיב, גם הטוב ביותר, אינו רצוי בכמויות גבוהות מידי. במיוחד אם מדובר על מזון על שמכיל בתוכו הרבה מאוד רכיבים. כך שאם הנכם מעוניינים ליהנות מהטוב ומהאיכות שיש בספירולינה, רצוי להתייעץ עם רופא שמכיר אתכם קודם. כיום בוחרים ספורטאים רבים לצרוך את התוסף זאת על מנת לספק לגופם כמות גבוהה של חלבון. מלבד זאת הם מקבלים מהתוסף גם חומצות חיוניות ומרכיבים אחרים שתורמים לבריאות באופן כללי ולבניית מסת שריר במיוחד.

מוצרי ספירולינה שונים

אצת הים הזו מעובדת כיום במעבדות וממנה מפיקים תוספי מזון בווריאציות שונות. ניתן למצוא באבקה אותה נערבב בתוך מאכל קר או להכין שייק ספירולינה, כך שהטעם הבולט לא יורגש. לחילופין ניתן לצרוך את התוסף בכמוסות. מה שמאפשר לנו לבלוע את האבקה בלי לחוש בטעם כלל. אם כי הערכים התזונתיים בהחלט נכנסים פנימה ופועלים את הפעולה הרצויה שלהם. כדאי לפני שמתחילים להכיר את המוצרים הרלוונטיים ולבחור לעצמכם תוסף מתאים מבחינת התכולה ומבחינת אופן הנטילה. כך תוכלו לשלב את התוסף המדובר באורח החיים שלכם, וליהנות מכל הטוב שיש לספירולינה לתת לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *