מה אפשר לעשות עם גומיות אימון

בשנים האחרונות התווסף אלמנט מעניין לסגנונות האימונים, כאשר גומיות האימון נכנסו אל תוך רוטינת האימון של מאמני הכושר. ישנם סוגים רבים של אימונים, אך נדמה כי הנוחות באימונים עם גומיות אימון עזר להם לתפוס תאוצה ולהתבסס כאחד האלמנטים האהובים ביותר על המתאמנים, כשמאמני הכושר מצדם יכולים להמציא את עצמם בכל יום מחדש עם מגוון סגנונות אימון שאפשר לשלב בהם גומיות.

מה עושים עם גומיות אימון?

באמצעות גומיות אימון אפשר לערוך מספר קומבינציות אימון ולעבוד על מגוון רחב של חלקים בגוף. התרגילים מחזקים ומחטבים, עוזרים לנו לשרוף קלוריות רבות, לבנות שרירים ובעיקר נוחים ויעילים. ניתן למצוא סוגים שונים של אימונים בשלל סרטונים הקיימים ברשת וכך למעשה, כמעט בכל אימון אפשר למצוא תרגיל אחר ולדאוג שאף פעם לא ישעמם לנו.  

לבחור נכון

גומיות אימון, או אם תרצו לקרוא להן בשמם הנוסף, גומיות כושר, מגיעים בשלל סוגים וגדלים. הנפוץ ביותר הוא כמובן גומיות ה-TRX שכבשו את עולם הכושר, אך גם גומיות גומי שנראות פשוטות יחסית יכולות לייצר לנו עולם ומלואו של אימונים אינטנסיביים. הגומיות לרוב יגיעו בסטים, צריך לבדוק שהמוצר איכותי ומגיע מחנות ספורט שעובדת עם חברות רציניות, שהמוצר עצמו מרופד, איכותי וכמובן מעל הכול: בטיחותי.

אימונים קבוצתיים ואישייםהגומיות תפסו את תשומת לבם של המתאמנים בעיקר לאחר שהתחילו לדבוק באימונים בקבוצות. מאמני TRX למשל, מקבצים 10-20 אנשים יחדיו, תולים גומיות כושר מאתר פיטבנדר במתקני שעשועים, לעתים אפילו מחברים אותן לעצים – ומרימים אימון איכותי עם מגוון מתאמנים, במינימום מאמץ. עם זאת, גם אימונים אישיים באמצעות גומיות אימון ו-TRX הם מאוד אפקטיביים ונותנים למתאמן בדיוק מה שהוא צריך: יחס, הכוונה ומוטיבציה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *