ראפטינג

ספורט לילדים ב-summer school

כולנו רוצים להעניק לילדינו אורח חיים בריא, אבל בשביל להטמיע בהם את החיבה לספורט ולכושר, חשוב לשלב בלוח הזמנים שלהם פעילות גופנית. בדרך כלל נוטים לעשות זאת באמצעות חוגי ספורט שגרתיים, אבל הפעם, הרשו לנו להציע לכם אפשרות נהדרת לא פחות: סאמר סקול.

ראפטינג

איך ספורט קשור לסאמר סקול?

אם אתם לא מכירים את הקונספט הייחודי של מחנה הקיץ, זה בהחלט זמן נהדר להכיר, מאחר ומדובר במסגרת חינוכית ומהנה במקביל שמעניקה לילדים לא מעט יתרונות. למעשה, summer school מאפשר לילדים ללמוד לדבר אנגלית ברמה גבוהה כשזה נעשה באמצעות פעולות יום יומיות, בין היתר באמצעות חוגי ספורט.

איך זה עובד? ובכן, החניכים שמגיעים למחנה הקיץ, יכולים להירשם לחוגי הספורט שמעניינים אותם. מבקשים דוגמה? כדורגל הוא בין ענפי הספורט האהובים ביותר על ילדים (וילדות!), כשבאימונים הללו הילדים מפתחים כישורים מוטוריים שונים, עובדים על סיבולת לב ריאה ומשפרים את יכולותיהם במגוון רחב של תחומים. מלבד זאת, הילדים יכולים להירשם לחוגי כדורסל, טניס, בייסבול, שחייה וכו'. מלבד זאת הילדים יוכלו לקחת חלק בפעילויות ספורט מאתגרות כמו ראפטינג, שיט, צלילה, אופנועי ים, קיר טיפוס ופעילויות נוספות.

פעילויות ספורטיביות מאפשרות לחניכים ללמוד מגוון רחב של טקטיקות וטכניקות בתחום הספורטיבי האהוב עליהם, מפתחות את הביטחון העצמי, מלמדות אודות עבודת צוות ושיתופי פעולה בין חברים וכמובן – מקנות אורח חיים בריא.

אילו יתרונות נוספים יש ל summer school?

מחנה הקיץ הוא לא רק מקום לימודי שמאפשר לילדים ללמוד אנגלית, ולקחת חלק בחוגי ספורט ייחודיים אלא שמדובר בחוויה מיוחדת שמשדרגת את החופש הגדול ומעניקה לילדים זיכרונות בלתי נשכחים.

תחילה, חשוב לציין שבמהלך השהות המחנה, הילדים לומדים להכיר חברים חדשים, חלקם ישראליים וחלקם לא – אבל מה שחשוב הוא האפשרות לפתח את המיומנויות החברתיות, ליצור דו שיח עם אנשים חדשים וללמוד כיצד להתנהל בקבוצה.

נוסף לכך, יש פן נוסף לתקופת השהות במחנה – החניכים זוכים לצאת לטיולים ברחבי ארצות הברית, ולבקר במקומות תיירותיים ופופולאריים במיוחד, כמו ניו יורק, מפלי הניאגרה, וושינגטון, סן פרנסיסקו, טורונטו ועוד.

מכאן, ניתן לראות שמחנה הקיץ מהווה מסגרת נהדרת לילדים, הוא מקנה להם מגוון רחב של יתרונות לצד חוויות ייחודיות. יתרה מזאת, בעודם שוהים במחנה ללא ההורים, הם לומדים כיצד להתנהל באופן עצמאי.

 

מידי שנה, במהלך חודשי הקיץ, כשהילדים יוצאים לחופש הגדול, לא מעט חניכים נרשמים לסאמר סקול ונהנים מחוויה יוצאת דופן ושוברת שגרה. מחנה הקיץ מאפשר לילדים ליהנות מחוגי הספורט השונים, כשמומלץ להמשיך ולהתמיד בפעילויות גם לאחר תום השהות במחנה.

הכינו את הילדים לקראת הסאמר סקול, רכשו עבורם את כל הציוד הנדרש וספרו להם על החוויות שהם עתידים לחוות – זה ייצור ציפייה והתרגשות לקראת הגעתם למחנה. אל תוותרו על החוויה ורשמו את ילדיכם למחנה הקיץ בהקדם האפשרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *