ניתוח אף

הקשר בין עידן האינסטגרם לבין הבחירה לעשות ניתוח אף

בשנים האחרונות ישנם אנשים רבים אשר מגיעים לחדרי המנתחים הפלסטיים במטרה לשנות את מראה האף שלהם. חלו מספר שינויים בשנים האחרונות אשר מביאים את כלל האנשים לרצות כל כך בניתוחי אף פלסטיים. השינוי הראשון הוא שיפור טכנולוגי אשר מאפשר הדמיה ממוחשבת של מראה האף לאחר הניתוח עוד לפני תחילתו. אנשים רבים אשר חששוב עבר כי לא ידעו כיצד יצאו תוצאות הניתוח, יכולים כיום להגיע לחדרי המנתחים רגועים הרבה יותר. בעזרת ההדמיה ניתן לראות בדיוק רב כיצד יראה האף על הפנים האישיות של המנותח.

הרשתות החברתיות ובראשן האינסטגרם, גרמו לעליית מודעות למראה החיצוני

השינוי השני והמשמעותי לא פחות הוא הרשתות החברתיות. בעידן האינסטגרם בו אנשים רבים מעלים תמונות אישיות, כל המודעות למראה החיצוני עלתה משמעותית. כיום אנשים מייחסים חשיבות רבה למראה הכללי שלהן בכלל ולמראה הפנים שלהם בפרט, מה שמביא רבים לערוך שינויים פלסטיים בחדרי המנתחים. אחד השינויים השכיחים ביותר הוא שיני אף על ידי ניתוח בשל העובדה הפשוטה כי האף ממוקם במרכז פנינו ולו חשיבות גבוהה על מראה כל הפנים שלנו. בחירה נכונה במנתח מקצועי ומיומן תאפשר לכם ליהנות מתוצאות מרשימות במיוחד של ניתוחי אף מרשימים. (ראו תמונות ניתוחי אף לפני אחרי).

המתינו בסבלנות לקבלת התוצאות

אך חשוב לדעת, התוצאות הסופיות של ניתוחי האף יופיעו רק לאחר כשנה מעת תום הניתוח. אנשים רבים לא מספיק סבלניים ובוחרים להגיע שוב לחדר המנתחים לאחר כמה חודשים בודדים בטענה כי הניתוח כשל. נפיחות האף תרד אט אט במרוצת החודשים עד שלאחר כשנה בלבד האף יגיע למצבו הטבעי נטול כל נפיחות וכך הוא גם ישאר. המתינו בסבלנות וקבלו את האף שתמיד רציתם, פרטים נוספים באתר https://nose.co.il.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *