מדרסים לכאבים בכף הרגל

5 סיבות לכאבים בכף הרגל וכיצד ניתן להקל עליהם באמצעות מדרסים

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם כאבים בכף הרגל, מדובר על כאבים אשר יכולים להיות זמניים ואז כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשים את כף הרגל במים חמים או קרים, לעשות לה עיסוי או להניח אותה על כרית מוגבהת ותוך זמן קצר הכאבים נעלמים ואפשר להמשיך כרגיל. אך יש מקרים שהכאבים חוזרים על עצמם שוב ושוב, במקרים כאלה אין לנו ברירה אלא לעשות טיפול הרבה יותר ממוקד ורציני.

כאבים בכף הרגל בהליכה או כאבים בכף הרגל בריצה, יכולים לנבוע מסיבות שונות כפי שנוכל לראות מיד. הדרך העיקרית לטפל בהם היא באמצעות שימוש במדרסים. לפני שנתייחס לחמש סיבות בגללן אנחנו מתמודדים עם כאבים בכף הרגל, חשוב לומר שהטיפול הטוב ביותר הוא דרך מדרסים אשר מיוצרים בהתאמה אישית, כלומר אנחנו פונים למומחה בתחום והוא כבר ידאג לאבחן את מצב כף הרגל שלנו, הוא ילמד מדוע אנחנו מתמודדים עם כאבים וכיצד המדרסים יכולים לעזור לנו. ההתאמה נעשית באמצעות כלים שונים, כולל כלים ממוחשבים ורק לאחר מכן מיוצרים מדרסים שמותאמים לצרכים שלנו.

מדרסים לכאבים בכף הרגל

5 סיבות לכאבים בכפות רגליים

סיבה ראשונה – כאבי רגליים בהליכה. הכאבים נובעים כתוצאה משימוש בנעליים לא מותאמות, אז כף הרגל עלולה להשתפשף בה ולכאוב בזמן ההליכה וכן בזמן עמידה.

סיבה שנייה – כאבים בזמן הריצה. הכאבים נובעים כתוצאה מפעילות גופנית בעצימות גבוהה או בתדירות גבוהה, כף הרגל סופגת מכות בכל פעם כשהיא מונפת ומוטחת בקרקע, זה יותר כאב מן הסתם.

סיבה שלישית – כאבים בזמן פעילות גופנית. זה יכול להיות בזמן עמידה או בזמן כל פעילות אחרת. בין אם זה בגלל שימוש לא נכון בנעל, בין אם בגלל מבנה כף הרגל או בגלל ביצוע תרגילים בצורה לא נכונה.

סיבה רביעית – כאבים שנובעים מיציבות לא נכונה. לא מעט אנשים מתמודדים עם בעיה זו, בעיקר בגיל ההתבגרות, כתוצאה מהתפתחות או עמידה לא נכונה.

סיבה חמישית – כאבים שנובעים מבעיות מולדות בכפות הרגליים שמחייבים שימוש במדרסים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *