שיטת הפסיכוקינזיס

איך אפשר למנוע ניתוחים והליכים רפואיים

אנחנו אומנם חיים בעולם המודרני, אך הבריאות שלנו היום איננה טובה יותר ממה שהיא הייתה לפני מאה או מאתיים שנה. אומנם הטכנולוגיה והמדע רק הולכים ומתפתחים, אך עדיין קיימים בעולם לא מעט אנשים הסובלים ממחלות, פציעות, מומים וכדומה. לא מעט אנשים מתמודדים על בסיס יום יומי עם כאבים קשים ומייאשים, אך לרפואה הקונבנציונאלית אין את הפתרון לכך. לא תמיד הרופאים מצליחים למצוא את הסיבה לבעיה, ופעמים רבות הם ממליצים על ניתוחים או הליכים רפואיים על מנת לאתר את המקור של הכאב. במקרים כאלו, לא רק שהכאב לא יחלוף, אלא ככל הנראה ייווצר כאב ואי נוחות נוספת כתוצאה מהניתוח או מההליך הפולשני. במקרים כאלו מומלץ לא למהר לבצע את הניתוח, אלא לבדוק אופציות נוספות הקיימות בשוק.

שיטת הפסיכוקינזיס

מה ניתן לעשות על מנת להימנע מניתוחים?

לא מעט אנשים מתלוננים על כאבי גב תחתון, כאבי ברכיים או כאבים נוספים אשר מלווים אותם לכל אורך היום ואינם נותנים להם מנוח. לאחר ביקורים חוזרים ונשנים אצל הרופא, במידה ופיזיותרפיה לא עזרה ואין כבר בדיקות נוספות שניתן לערוך, הרופא נוטה להמליץ על ניתוח או הליך רפואי פולשני. זהו השלב שבו הרופאים מסבירים למטופל שכבר אין מה לעשות יותר, והאופציה היחידה היא לגשת לניתוח. אך למעשה אין זה מדויק. אורן זרזיף מציע למטופליו שיטת טיפול ייחודית ויעילה הנקראת פסיכוקינזיס. שיטה זו עובדת באמצעות תת המודע של המטופל, ומאפשרת לו להיפתר מכל כאב וכל פציעה. לרוב כבר אחרי הטיפול הראשון, ניתן לראות שיפור משמעותי במצב.

לסיכום, מי שלא מעוניין לעבור ניתוח או הליך רפואי, מוזמן ליצור קשר עם אורן זריף על מנת לחוות טיפול מיוחד, שיקל על כל הכאבים ויפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *