זה ניתוח הגדלת חזה ללא שתלים

מה זה ניתוח הגדלת חזה ללא שתלים ובמה הוא שונה?

ניתוח הגדלת חזה ללא שתלים מתבצע לרוב על ידי הזרקת שומן לאזור החזה, וזאת דרך הקפלים שנמצאים ליד בית השחי של האישה. כמובן שהפרוצדורה הזו יכולה להתבצע בשלל טכניקות שונות, ואם אתם רוצים ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר, אז יהיה כדאי לכם לבחון היטב מה אתם בוחרים לעשות. פנייה אל דוקטור כזה או אחר זה משהו שאתם צריכים לעשות במחשבה מרובה.

כל אישה ומה שמתאים לה

ניתן לומר שבכל מקרה צריך לבחון את הפרטים באופן פרטני ולראות מהי האפשרות שהכי מתאימה לכל אישה. אם אתן סובלות מביטחון ירוד בגלל חזה שלא נראה בהתאם לרצונות שלכן, אז דעו לכן שבעידן של היום ישנם לא מעט דברים שניתן לעשות. במאמר נרחיב מעט על הטיפולי השונים שתוכלו לקחת בחשבון.

חזה לא סימטרי – מפגע אסתטי לא קטן

נשים שסובלות משדיים שגודלם לא זהה אחד לשני עלולות להרגיש שלא בנוח עם כך, מה שיפריע להן לחשוף את החזה שלהן במצבים אינטימיים. במקרים כאלו מומלץ מאוד לפנות אל מנתח מומחה שיודע לעשות שימוש בטכניקות ושיטות מתקדמות לכדי הבאה למצב שבו זוג השדיים יהיו בגדלים זהים.

למרבה המזל כיום ישנן שיטות מתקדמות ביותר לטיפול במצבים כאלו, כך שאם אתן חשות כי מראה השדיים שלכן לא מוצא חן בעיניכם והם לא סימטריים, אז תפנו למנתח שיוכל לייעץ לכם לגבי הדברים השונים שאתן יכולות לעשות בנידון.

הגדלת חזה עם שתלים – זה כדאי?

ניתן לומר שאם אתן רוצות להשיג את התוצאות המרשימות ביותר, ולהגדיל את השדיים בצורה משמעותית, אז יהיה כדאי לכן לשקול אפשרות של הגדלת חזה תוך כדי שימוש בשתלים. לא כל מנתח ידע לעשות את הניתוח ברמה זהה, ואם חשוב לכן לקבל את התוצאות הטובות ביותר, אז תבדקו היטב לאיזה מנתח אתן בוחרות לפנות.

אנו נמליץ לכן לעבור ניתוח אך ורק אצל מנתח שמחזיק בניסיון עתיר שנים ומקבל המלצות רבות על העבודה שלו. בדרך הזו אתן תוכלו להיות הרבה יותר רגועות לגבי כל התהליך הזה ולדעת שאתן לא מסכנות את האסתטיות של המראה שלכן.

אם אתן תשכילו לפנות אל מנתח שמחזיק בניסיון רב ומקבל ביקורות חיוביות על העבודה שלו, אתן תוכלו להרגיש הרבה יותר בנוח, וזאת כאשר אתן יודעות שאתן עושות את המיטב למען שיפור מראה השדיים שלכן וגודלן כמובן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *