גורי קינג צ'ארלס למכירה

מה צריך לדעת לפני שמזמינים וטרינר חירום בשרון

חיות המחמד שלנו ואפילו חיות העבודה שמשרתות אותנו נאמנה – הן מאד חשובות בחיינו, ולכן תמיד יש לשים את הדגש על טיפול נכון ונאות בחיות המחמד. בשל כך במידה ואנו מרגישים כי דרוש טיפול דחוף וחירום בבעל החיים: יש לגשת מיד לווטרינר חירום בשרון או בכל מקום בארץ.

אבל איזה מצבים הם כאלה שטיפול חירום הכרחי? ומה צריך לדעת לפני שמזמינים וטרינר חירום? כל הפרטים בהמשך.

אם אתם שמים לב כי בעל החיים שלכם אינו חש בטוב, או הוא עבר תאונת דריכה או נפגע בכל צורה, אם הורעל, ננשכך, סבל ממכת חום, מכשלים במערכות הלב, הקאות שלשולים ועוד, חשוב למצוא מיד מרפאת חירום שתוכלו לטפל בבעל החיים.

אבל מה צריך לדעת על מרפאת החירום?

זמינות – וודאו כי מרפאת החירום זמינה עבורכם 24 שעות ביממה גם בסופי שבוע. שימו לב כי הווטרינרים במרפאה זמינים ויכולים גם להגיע אליכם לביקור בית ובמידת הצורך לבצע טיפול חירום בחיית המחמד או בבעל החיים.

יכולות טיפול – וודאו כי לווטרינר במרפאה יש את כל היכולות לפול בבעל החיים, כמו צוות מנוסה, ציוד מתאים , שולחן ניתוחים, תרופות, חומרי הרדמה ועוד.

מחיר – שימו לב למחיר שמציע לכם הווטרינר על טיפול חירום. זה נכון בעל החיים שלנו הוא הדבר החשוב לנו מכל, ויש להצילו בכל מחיר, אך חשוב כבר לפני מצב החירום לבדוק באיזה מרפאה מציעים לכם טיפולי חירום במחירים הגיוניים.

ערנות – וודאו כי הצוות הרפואי במרפאה הווטרינרית ערני ודרוך על מנת לטפל בחיית המחמד שלכם. וודאו כי הם יכולים לקבל אותו במהירות, לבצע אבחון מהיר אך נכון ולטפל בבעל החיים עם הציוד המתאים ביותר והנכון לטיפול בבעיה.

אז לפני שמצב החירום מתרחש, רצוי כבר עכשיו למצוא וטרינר חירום בשרון או בכל חלקי הארץ , תוך שאתם מוצאים וטרינר מעולה וכזה שיהיה קרוב למקום המגורים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *