תיקים טבעוניים - למה לא בעצם?

תיקים טבעוניים – למה לא בעצם?

אם אתם רוצים ללכת על אורח חיים טבעוני "עד הסוף", הרי שיש לכם כוח רצון נפלא ויותר מכך: יש לכם מודעות לגבי בריאות הגוף – וחשוב מכול מודעות כלפי הסביבה והצורך לשמור עליה.

מי שבוחר אורח חיים טבעוני – עושה זאת תוך התמודדות והימנעות מלא מעט מוצרים אשר מיוצרים מן החי, כמו: תיקים, נעליים, שמיכות וכדומה. כדי להימנע מאורח חיים שמנצל את החי – אפשר לרכוש נעליים ותיקים טבעוניים. אבל מה זה בכלל אומר?

תיקים טבעוניים אינם מיוצרים מעור של חיה, כמו כאלה שעשויים מעור פרה הפוך או רגיל, מעור תנין, או כול חיה ובהמה אחרת. המטרה של מי שמייצר תיקים טבעוניים, היא לייצר פריט מחומרים טבעיים בלבד, בעוד שחומרים אלה משלבים: תפוחים וכותנה – מה שיוצר חומר עמיד גמיש במיוחד ודומה במרקם שלו לעור אמיתי. אך זאת מבלי שהוא מנצל אף חיה או משאב מן החי, כדי ליישמו.

תיקים וארנקים טבעוניים – היכן אפשר למצוא אותם?

כיום, רשתות טבעוניות וחנויות אינטרנטיות כגון הקבקבים של רונה אשר מספקות מוצרים טבעיים שאינם מן החי: מציעות גם מגוון פריטי אופנה עשויים מחומרים טבעיים בלבד. בכך אפשר למצוא חומרים שונים ממוחזרים וטבעיים המשמשים עבור ייצור תיקים וארנקים תוך התחשבות בסביבה.
נסו לסקור את הדגמים השונים בחנויות אינטרנטיות לנעליים ותיקים, ותוכלו למצוא חנויות תיקים טבעוניות שמציעות מגוון פריטים אופנתיים.

דגמים שונים של תיקים:

כדי להתהדר בתיק או בארנק אופנתי: לא צריך יותר מידי חומרים. כיום ישנם תיקים מעוצבים בגוונים שונים, כאשר ישנם תיקים מחולקת לתאים עם רוכסן, יש כאלה עם מגוון תאים קטנים, תיקים עם שרשראות אופנתיות המשמשות ידית נשיאה, כמו גם תיקים עם אלמנט סגירה מוזהב.
בכך אפשר למצוא תיקים וארנקים עשויים אחוזי חומרים שאינם מן הטבע, בעוד שהם קלים לניקוי ונעימים מאד לשימוש. באמצעות מניעה בשימוש במוצרים מן החי – רבים יכולים לחיות אורח חיים בריא, טבעוני ומצפוני יותר.

 

.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *