לשלוט בתת מודע

האם באמת ניתן לשלוט בתת מודע

לכולנו יש תת מודע שמפעיל אותנו וגורם לנו לפעול בדרכים מסוימות שלא תמיד הגיוניות לסיטואציה שבה אנחנו נמצאים. תת המודע שלנו עוצב בהתאם לניסיון החיים שלנו, כך שכל מסקנה שנלמדה כתוצאה מניסיון אישי, נוספה באופן אוטומטי למאגר האין סופי של תת המודע שלנו. הדבר יוצר לא פעם דפוסי התנהגות מסוימים, פחדים, חששות וכדומה. הצעד הראשון הוא להבין ולגלות את צורת ההתנהגות של תת המודע שלנו, ואילו הצעד השני הוא לשנות את הדפוסים האלו במטרה ליצור חיים טובים ונעימים יותר לעצמינו. ניתן היום למצוא לא מעט שיטות שונות אשר נועדו בדיוק עבור המטרה הזאת, אך חשוב להבדיל בין השיטה שמלמדת אותנו לשנות דפוסי התנהגות לבין שיטה שמצליחה פשוט למחוק את המידע הבעייתי שצרוב על תת המודע שלנו.

> קראו על מדיטציה להרגעה

כיצד ניתן לשלוט בתת המודע שלנו ולשנות את דפוסי ההתנהגות שלנו?

אין ספק כי האופציה הנוחה והפשוטה ביותר, היא פשוט למחוק את המידע שצרוב על תת המודע שלנו. הדבר יגרום באופן מידי לשינוי אוטומטי גם בדפוסי ההתנהגות שלנו וגם בהסתכלות שלנו על הסיטואציות השונות. תת המודע שלנו אוגר אמונות שונות שלפיהן הוא נוהג, כך שמי שהכניס לעצמו לראש ש"לא מגיע לו", תת המודע כבר ידאג להוכיח לו שזה נכון. כמו כן, מי שהכניס לעצמו לראש ש"הוא יכול הכול ואין שום מוגבלות", גם כאן תת המודע שלו יסייע לו להשיג את התוצאה הזאת. חשוב להבין כי תת המודע אינו מסנן את אמונות או האינפורמציה שנכנסת לתוכו, תפקידו הוא פשוט לפעול על זה. לכן יש צורך למחוק את כל המחשבות והאמונות המגבילות שהכנסנו לתת המודע שלנו, אשר גורמות לנו ללא מעט בעיות בחיים. ניתן לבצע את ה"מחיקה" באמצעות תכנות מחדש, התפתחות תודעתית שנעשים על ידי שימוש בתדרים.

לסיכום, כל אחד יכול לשלוט בתת המודע שלו, באמצעות תכנות מחדש. מדיטציה המשתמשת בתדרים מסוימים, יכולה לאפשר למחוק מתת המודע את כל המידע הישן שמאוחסן עליו, ובעצם ליצור דרך עוקפת לעבר המסרים הפוזיטיביים שתרצו לייצר. זוהי הדרך היעילה והפשוטה ביותר לשדרג את החיים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *