כשלים בבדיקת ינשוף

כשלים ראייתיים בבדיקת ינשוף

אין כמעט נהג אשר לא מכיר את אימת בדיקת הינשוף. זה המכשיר אשר איתו מבצע שוטר את הבדיקה לנהג אשר חשוד בנהיגה במצב של שכרות, ואליו צריכים לנשוף לפי ההוראות של השוטר כדי לראות מה תהיה התוצאה והאם היא תעיד עם כמות שהיא מתחת לכמות שמודיעה חגיגית על עבירה של נהיגה בשכרות. ישנה רק בעיה אחת גדולה והיא שבהחלט יכולים להימצא כשלים ראייתיים בבדיקת ינשוף באותה הבדיקה שנעשתה, ולשם כך צריכים להכיר היטב את כל הנקודות הקטנות שמצטרפות לכשל שכזה.

כשלים בבדיקת ינשוף

אמינות בדיקת הינשוף

הינשוף הוא אמצעי חשוב אשר בעזרתו יכול השוטר בשטח לעצור בצד נהגים אשר חשודים בנהיגה במצב של שכרות ולבצע בסיוע המכשיר הזה את הבדיקה החכמה אשר יכולה להוביל אל תוצאות מפלילות. אולם, כמו בכל מכשיר חשמלי למדידה יש חשיבות רבה לביצוע של שימוש בו בדיוק לפי הנהלים וזאת על מנת למנוע מצב שבו המכשיר לא יתפקד בצורה מדויקת ויפלוט לשטח תוצאות שהן אינן מדויקות.

זו גם הסיבה שבגינה כשאר פונים אל עורך דין לתעבורה הוא יבצע באופן מיידי בדיקה של כיול הינשוף לפי הדרישות לצד בדיקות נוספות אשר בסופו של דבר יכולות לסייע לפסול את הראייה הזו ולהראות כי הבדיקה והתוצאות שנובעות ממנה הן לא אמינות.

בודקים כשל ראייתי בתיק

אנשים מן השורה לא ממש מבינים את כל הפרטים הקטנים שקיימים עבור בדיקה של ינשוף ולא את הנהלים לפיהם קצין המשטרה צריך לפעול טרם ההגשה של הראיה לשם הרשעה בגין נהיגה במצב של שכרות. לשם כך בדיוק חשוב להיוועץ עם עורך דין במידה ונראה כי הענישה אשר התקבלה היא לא צודקת או חמורה יתר על המידה. מה כבר עורך דין מהתחום יכול לעשות בעניין? הרבה מאוד.

לאחר שעוברים על כל הפרטים שמופיעים בתיק הוא בהחלט יכול לרדת אל פרטי פרטים ולבחון האם ישנו מצב של חוסר דיוק או חוסר בפעולה אשר הייתה צריכה להינקט בצורה מסוימת ולא נעשתה. כל פרט קטן יכול להביא אל מצב של כשל ראייתי בבדיקה של הינשוף ולביטול התוצאה כולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *