לשון הרע לפי החוק

עורכת דין תעבורה מוסמכת לעבירת נהיגה בפסילה

הרישיון שלכם נפסל לפני כמה חודשים אבל בכל זאת יצאתם לדרך ונהגתם? אם כך, אין ספק שידעתם, כבר ברגע הראשון שבו נכנסתם לרכב, שאתם עומדים לבצע עבירת תנועה חמורה. השאלה היא מה עושים במצב כזה, ובמיוחד אם תפסו אתכם שוב. כלומר, אם נהגתם, חזרתם הביתה ולא קרה כלום בדרך – פשוט רצוי שלא תעשו זאת שוב. מצד שני, אם נהגתם כאשר הרישיון שלכם בפסילה ותפסו אתכם, זה כבר עולם אחר לגמרי. לכן אתם חייבים לפנות אל עורכת דין תעבורה מוסמכת לעבירת נהיגה בפסילה כי רק אשת מקצוע כזאת תוכל לעזור לכם, אז למה אתם מחכים?

מה תעשה למענכם עורכת הדין?

כאשר מדברים על פניה אל עורכת דין תעבורה מוסמכת לעבירת נהיגה בפסילה חשוב להבין שאין כאן קסמים. כלומר, עוה"ד לא תוכל להעלים את העבירה שעשיתם ובסופו של דבר כן יהיה עליכם לתת את הדין על מה שנעשה. עם זאת, היא בהחלט תוכל לדרך אתכם לקראת מה אתם הולכים, להסביר לכם מה התהליך הקבוע בחוק והיא גם תוכל לייעץ לכם מה כדאי שתעשו. לא אחת קורה שבמהלך התהליך, הבירורים והבדיקות השונות האשמים עושים אינספור טעויות, פשוט מחוסר ידע. לכן חשוב כל כך לפנות כמה שיותר מהר לעורכת דין שתוכל להקשיב לכל המקרה שלכם ובהתאם לכך לסייע לכם לבחור את הדרך הנכונה.

איך תחליטו לאיזו עורכת דין אתם פונים?

אם יש משהו בטוח, זה שלא כל עורכת דין שעוסקת בתחום התעבורה תוכל לעזור לכם אם עשיתם עבירה של נהיגה בפסילה. דרוש לא רק הרבה ידע בתחום הזה אלא גם ניסיון רב ולכן עדיף שתבדקו אל מי אתם פונים. האם עוה"ד שלכם מקצועית? האם יש מי שיוכל להמליץ עליה בחום? איזה סוג של שירות היא תיתן לכם והאם אתם סומכים עליה? הדבר החשוב ביותר הוא להרגיש שאתם במקום הנכון ושיש לכם על מי לסמוך ולשם כך כדאי לקיים פגישה מקדימה עם עוה"ד. כך תוכלו להבין מול מי אתם עומדים וזה יסייע לכם להחליט בידי איזו עו"ד אתם מפקידים את המשימה לסייע לכם בתהליך כולו.

לעוד מידע על עורך דין תעבורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *