רכב חשמלי

הרכבים החדשים שיצאו בשנת 2020

עולם הרכב הוא בעל חידושים רבים, ולעומת העבר כמעט לכולם יש רכב או אפילו שני רכבים למשפחה ישנם אנשים המעוניינים להתחדש ברכב חדש בכל שנה, או אפילו סתם לקנות רכב חדש ונוצץ. ישנם אנשים המתעניינים בעולם הרכב ורוצים לדעת את החידושים שיש בתחום זה, ראו כאן דוגמא. ניתן בהחלט לומר כי מצפה לאוהבי הרכבים הפתעה בשנת 2020 מצד יבואני הרכב. לאחר מספר שנים שטויוטה זנחה את סופר המיני שלה היא חוזרת ובגדול. וכמובן ישנן המכוניות השיתופיות החשמליות וההיברידיות שעוד נספר עליהן בהמשך. בסופו של דבר, במאמר זה, ניתן לכם הצגה על הדגמים החדשים שאתם הולכים לראות באולמות התצוגה השנה. אולם חשוב לציין שלא כל הרכבים יגיעו אכן לארץ. אז קבלו את הרכבים החדשים שיצאו בשנת 2020.

הונדה גאז'

הונדה גאז' הוציאו את הדגם הראשון לפני 7 שנים. מאז היא הספיקה להוציא עוד שני דורות וזה הדור הרביעי. המכונית מעוצבת בעיצוב עגלגל. בניגוד לדור השלישי הידיות  גדולות יותר ואלגנטי לחלק האחורי. בפנים הרכב, העיצוב הינו עתידני ומאחורי ההגה יש כמובן לוח מחוגים. המושבים הקדמיים רחבים ותומכים בישיבה וכמובן ההנעה היא היברידית כמקובל באירופה.

טויוטה יאריס 

טויוטה יאריס בדגמי סופר מיני במשך שני דורות וכעת זה הדור השלישי. מבחינה חיצונית היאריס בעצוב חדשני לעומת העיצובים האחרים שקדמו לה .הגריל הקדמי גדל, וההגה קטן יותר בהשוואה לדוגמא הרגילה. יחידה היברידית מיוחדת מותקנת במכונית והמכונית עצמה נועדה להיות  המכונית הטובה בעולם, לדברי היצרנים

אאודי A3 

בשנה הקרובה נראה על הכבישים את המכונית אאודי או יותר נכון את הדור הרביעי שלה. היא המכונית הקומפקטית הראשונה עם גרסה היברידית נטענת שתחליף את הבטרייה לבטרייה קטנה יותר

ב-מ-וו 

מבחינת מכוניות היוקרה כמו ב-מ-וו חל שינוי מהותי בהחלט כי בדור השלישי שלה תעבור היצרנית במקום לשלדת הנאה קדמית ולא אחורית קלאסית. 

דיל לקלו

הסופר מיני במחיר הזול בארץ תקבל חידוש מרענן לאחר שנה. היא תהפוך מקומפקטית למכונית יותר גדולה ומרווחת. ולכן אנשים ירצו לקנות אותה יותר.

> למגוון דגמים של רכבים חשמליים בקרו באתר מגזין רכב חשמלי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *