שיטות טכנולוגיות לגמילה בלילה

 ד"ר קובי שגיא: שיטות טכנולוגיות לגמילה בלילה

תהליך הגמילה זה תמיד סיפור מורכב. כמעט ואין ילד שמבין מיד מה בדיוק מוטל עליו ברגע שמוציאים לו את הטיטול וגם אם הוא כן מבין, על פי רוב הוא לא ישלוט מיד על גופו ולא פעם יהיו פספוסים. הורים מנוסים מייעצים כי תמיד עדיף ללכת על גמילה של יום ולילה בו זמנית על מנת שאכן ניתן יהיה ליהנות מגמילה מהירה ויעילה בלי החלוקה של יום ולילה.

כאשר מדובר בגמילה בלילה, אפשר לומר כי העולם נחלק לשתיים. יש את אלו אשר מצליחים להיגמל בקלות יום ולילה גם יחד ויש את הילדים שממש אינם מסוגלים לשלוט על עצמם ובכל לילה הם מפספסים ומרטיבים במיטה.

עם הזמן קמו להן שיטות שונות אשר אלה מתיימרות לתת מענה לכל אחד ולכל מי שסובל מהבעיה של הרטבה. אך נדמה כי רבים מהפתרונות לא ממש יעילים ואנחנו מגלים לא פעם כי התינוק אותו ניסינו לגמול בדיוק על פי כל העצות והרעיונות של כל היועצים למיניהם, עדיין מתקשה לקום יבש.

 ד"ר קובי שגיא וגם ד"ר טל שגיא מייעצים – הפתרון המושלם ללילה יבש!

על פי שיטתם של ד"ר קובי שגיא וגם ד"ר טל שגיא, יש לפעול באמצעות שיטה אחת ויחידה אך כזו אשר הוכיחה את עצמה באמת בשטח. שיטה אשר מסוגלת להוביל ללילה יבש באמת. ילדים שמצליחים להיגמל תוך זמן קצר כאשר הם מתחילים ליהנות מאיכות חיים טובה הרבה יותר.

האמת היא כי השיטה של ד"ר שגיא מועילה לא רק לילדים קטנים. מדובר בפתרון יעיל במיוחד אשר עשוי לסייע גם למתבגרים או אפילו למבוגרים אשר סובלים עדיין מהבעיה של הרטבת לילה. רבים מאלו חשים מבוכה רבה לפנות ולקבל טיפול כי אחרי הכול זוהי בעיה בהחלט לא נעימה ולא סימפטית. האנשים שסובלים מהבעיה סבורים לא פעם כי הם חריגים ואין עוד אנשים כמותם אשר סובלים מהבעיה.

אך האמת היא כי הבעיה היא הרבה יותר נפוצה מכפי שנראה ומתוך בושה אנשים לא פונים לקבל טיפול. חבל שכך. כי בעזרת ד"ר קובי שגיא אפשר בהחלט להגיע לפתרון מלא. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *