שלט לעסק

איך לעצב שלט לעסק בצורה יעילה

על פניו, שלט לעסק לא אומר דבר על העסק עצמו. מדובר בשלט, כמה מאיתנו באמת מתייחסים אליו? עבור הרבה אנשים זה בסך הכל סימן דרך שהעסק נמצא במקום מסוים, לא מעבר לכך.

אך זה לא מדויק, גם אם מדובר בסימן דרך, גם אם מדובר בעוד נקודה אחת מיני רבות בעזרתה אנחנו יכולים לדעת איפה העסק ממוקם, אזי שלכל שלט שהעסק מציג, יש משמעות, הוא מייצג את העסק כלפי חוץ, בסופו של דבר.

שלט לעסק

לכן, אנחנו נחפש דרך ייחודית ויעילה לעצב את השלט של העסק שלנו. העניין הוא, שאנחנו צריכים לדעת כיצד לעשות את זה, באופן כזה שגם יתאים לסוג ואופי העסק, גם לסביבה וכן למסר שאנחנו רוצים להעביר, בין אם זה לכל מי שמגיע אלינו ובין אם זה לכל מי שעובר ליד העסק, ותוהה מה הוא מוכר ומה הוא מייצג.

ישנן דרכים שונות כיצד לעצב שלט לעסק בצורה יעילה כמו הדוגמאות בקישור זה. הרעיון הבסיסי צריך להיות, שאנחנו בוחרים לעצב את השלט על פי מה שמתאים לנו, מה שמתאים לעסק ולמיתוג שלו. לכן, אנחנו צריכים להחליט תחילה מה ברצוננו לכתוב על גבי השלט, האם אנחנו רוצים לכתוב את כל הפרטים, האם אנחנו רוצים להציג את שם העסק בגדול, במרכז, האם חשוב לנו שלקוחות אשר ייכנסו אלינו, ידעו את כל הפרטים עוד לפני שהם דורכים בתוך העסק שלנו, או שמא אנחנו מעדיפים משהו יותר מסתורי.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהשלט, בדומה למוצרי פרסום אחרים שמופיעים בכתובת http://www.fastsigns.co.il/, מהווה גם מודל למיתוג וגם מודל לצורך פרסום פרטים שונים. כלומר, הוא משמש אותנו לצרכים רבים ומגוונים. לא רק בשביל שהלקוחות או עוברי אורח יראו את השלט, אלא יש לו כמה מטרות. לכן אנחנו צריכים גם להחליט, באיזה צבע יוצג השלט, היכן למקם אותו, כיצד לכתוב את הפרטים השונים ועוד. אנחנו צריכים להחליט על גודל הפונט, הרווחים בין מילה למילה ועוד שורה של דברים שיכולים להשפיע, הן על הנראות של השלט והן על מאפיינים אחרים עליו ועל האופן שמתייחסים אליו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *