קלנועיות – רק לקשישים? 

קלנועיות ידועות בתור כלי רכב פשוטים, אשר נהיגה בהם אינה מחייבת רישיון, והם נפוצים בעיקר בקרב קשישים ביישובים קטנים, בהם אין עומס תנועה או בעיות חנייה, וניתן לנוע בקלות ממקום למקום. הנהיגה בקלנועית קלה ופשוטה ומקלה על המבוגרים לנוע בעזרת כלי פשוט, ולא להסתמך רק על כוחות פיזיים. עם זאת, קלנועיות יכולות לשרת גם צעירים ומבוגרים שכוחם במותניהם וכן לשמש לצרכים מסחריים ולהובלת סחורה. היתרון הגדול בקלנועית הוא, כאמור, שאינה מחייבת רישיון נהיגה ולכן כל אחד יכול להשתמש בה, גם באופן מזדמן. אם מישהו מבני הבית סובל מבעיות הליכה, הוא יוכל להתנייד גם על מדרכה בעיר בעזרת הקלנועית, בתנאי שהיא רחבה מספיק. 

קלנועית לצרכים מסחריים

קלנועית מוגדרת ככלי רכב שעובד בעזרת סוללה חשמלית ואינו דורש מילוי בנזין במיכל. קלנועית המשמשת כרכב תפעולי יכולה לשאת עד 250 ק"ג של מטען לצרכי חקלאות או תעשייה, והיא מגיעה במבחר צבעים ועיצובים. ניתן גם לכסות אותה מפני הגשם וכך להבטיח שהמטען לא ייפגע כתוצאה ממזג אוור חורפי. קלנועית כזו מתאימה גם לכבישים עירוניים מאחר שמהירותה יכולה להגיע לעד 40 קמ"ש. כמו כן ניתן להוסיף לה משטח העמסה וגם שמשה עם וויזר. הספסל הזוגי מאפשר נסיעה בטוחה אל היעד, ויש לזכור שהיא אינה מוגבהת ולכן מסוכן להכניס אותה לתוואי שטח קשה למעבר.
רכב חשמלי תל יוסף מספקים מגוון רחב של קלנועיות ורכבים תפעוליים למגוון צרכים,
מוזמנים להתייעץ עמם.

קלנועית לצרכים אישיים

קלנועית מזוהה אמנם עם קשישים אבל כל בני השפחה יכולים להשתמש בה במידת הצורך לנסיעות לטווחים קצרים, בכביש או על מדרכה רחבה מספיק. היא טובה גם לטיולים קצרים מאחר שקל למצוא חנייה לכלי הקטן יחסית, וזאת במקרה שמישהו מהמטיילים מתקשה בהליכה או מעדיף את הנסיעה. 
גם אם התקציב מועט, באפשרותכם לרכוש קלנועיות יד 2 כאן באתר במחיר מוזל ואיכות כמעט כמו של מוצר חדש!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *