טיולים לבתי ספר

טיולים לבתי ספר תיכוניים – מסלולים מומלצים

להיות האחראים על מסלולי טיול שנתי בבית ספר תיכון או בכל מסגרת אחרת זו לא משימה פשוטה. מצד אחד אם כבר נוסעים לטיול תמיד יש רצון לנצל את הזמן בצורה הכי טובה שאפשר אך מצד שני תמיד נעדיף לא להעמיס יותר מידי על המטיילים. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, תוהים לגבי הנושא הזה ורוצים להיות בטוחים שאתם מתכננים טיולים לבתי ספר עם המסלולים המוצלחים ביותר. יש לקחת בחשבון נתונים כמו:

  1. כמה זמן עומד לרשותכם?
  2. לאיזה אזור בישראל אתם מעדיפים לנסוע עם התלמידים?
  3. האם אתם רוצים להיכנס לאתרים שהכניסה אליה עולה כסף?
  4. האם יש בקבוצה תלמידים נכים או בעלי מוגבלויות שונות?

כל הפרטים האלה ישפיעו על הבחירה של המסלול המושלם ולכן חשוב להתחיל לתכנן את הדברים כמה שיותר זמן מראש.

מסלולים עם מים

אין ספק שאם אתם לוקחים את התלמידים שלכם למסלול אחרי פסח, הרי שהחום הוא חלק מכל החוויה. לכן עדיף יהיה לשלב כמה שיותר מסלולים עם מים ולכן הנחלים של הצפון זו יכולה להיות בחירה נהדרת. תוכלו לקחת את התלמידים שלכם למקומות כמו נחל השופט, עין חניה, נחל שוקק ועוד, אז למה אתם מחכים? יש בישראל הרבה יותר נחלים ומעיינות ממה שאתם חושבים כך שטוב תעשו אם תשלבו את המסלולים הכי מעניינים בשיש בטיול הקרוב.

האם כדאי לשלב גם לינה במסגרת הטיול?

כשמדברים על טיולים שנתיים חלק מהעניין זה גם ללון בשטח, מה שאומר שבהחלט כדאי יהיה לחשוב האם גם לתלמידים שלכם מגיע ליהנות מכל החוויה הזאת. אומנם זה נכון שכשרוצים ללון בשטח צריך לשלב גם לא מעט עניינים לוגיסטיים כמו אבטחה, אוכל וכדומה, אך מצד שני, אתם יכולים להיות בטוחים שזה יוסיף מאוד לכל החוויה. שימו לב שיש אפשרות גם לבחור בין הרבה אכסניות שונות שנמצאות באזורים שונים בארץ, אז למה לא? השילוב שבין מסלולי טיול מקסימים ובין האפשרות ללון ביחד זה מה שמקרב בין הילדים ואין ספק שהם ייהנו מאוד מחוויה כזאת.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *